MIP.biz.pl

ALO Audio Pilot USB – Niewielki wzmacniacz o wielkim dźwięku!

Home »  Campfire Audio »  ALO Audio Pilot USB – Niewielki wzmacniacz o wielkim dźwięku!

ALO Audio Pilot USB – Niewielki wzmacniacz o wielkim dźwięku!

On 11 lutego, 2021, Posted by , In Campfire Audio,Nowości, With No Comments

ALO Audio Pilot USB – Niewielki wzmacniacz o wielkim dźwięku!

Amerykański producent ALO Audio przyzwyczaił nas do produktów najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów rozsianych na całym świecie. Marka zdobyła uznanie klientów poprzez produkcje najwyższej jakości słuchawek dokanałowych współtworząc je z Campfire Audio oraz kabli słuchawkowych o nieprzeciętnych właściwościach sonicznych.

Dziś jednak chcielibyśmy Państwu zaprezentować nowy rozdział, który otwie ALO Audio – Produkt Pilot USB to najwyższej jakości przetwornik analogowo-cyfrowy wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym opartym na sprawdzonych komponentach umożliwiający przetworzenie sygnału oraz jego wzmocnienie, a to wszystko w bardzo niewielkich rozmiarów kompaktowej obudowie – w formie przedłużenia kabla od słuchawek.

Potężny, kompaktowy, praktyczny”

ALO Audio Pilot USB zapewnia natywne wsparcie dla najbardziej gęstych formatów plików muzycznych, aż do DSD 5.6MHz, wraz z zapewnieniem wsparcia dla plików MQA – Mastering Quality Audio. Wyposażony w złącze USB-C Pilot będzie w stanie współpracować z każdym nowo-zaprojektowanym smartphone’em oraz, dzięki dołączonemu adapterowi do złącza Lightning, współpraca z urządzeniami opartymi na iOS nie stanowi dla niego żadnego problemu.

Doskonały towarzysz każdej podróży”

Wykonany z największą dbałością o szczegóły, w aluminiowej obudowie Pilot, wyposażony został przez amerykańskiego producenta w najwyższej jakości przetwornik DAC – ESS Sabre 9281C PRO, co czyni go najbardziej kompaktowym urządzeniem w klasie wzmacniaczy słuchawkowych, jednocześnie dysponuje ogromną dynamiką wynoszącą 120dB oraz zniekształceniami wynoszącymi sześć dziesięciotysięcznych procenta, ten fakt czyni go absolutnie bezkonkurencyjnym urządzeniem na rynku w tej klasie. Producent zadbał również o doskonały przepływ informacji, instalując w urządzeniu diodę, która zmieniając kolor powiadamia użytkownika o próbowaniu w czasie rzeczywistym.

Urządzenie niebawem będzie dostępne w wybranych salonach sieci MP3Store, zapraszamy do kontaktu!

Comments are closed.