MIP.biz.pl

AURALiC Aries oraz Altair w wersji G1.1

Home »  Auralic »  AURALiC Aries oraz Altair w wersji G1.1

AURALiC Aries oraz Altair w wersji G1.1

On 3 września, 2022, Posted by , In Auralic, With No Comments

AURALiC Update – Seria G1.1

AURALiC z przyjemnością ogłasza aktualizację swojej podstawowej serii produktów ARIES G1 i ALTAIR G1 do wersji G1.1. Odzwierciedlając dążenie do innowacji i bycia liderem na rynku strumieniowego przesyłania muzyki, ta aktualizacja zapewnia ekscytujące ulepszenia dla obu modeli.
Zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi standardami, ARIES G1.1 i ALTAIR G1.1 doskonale sprawdzają się w dzisiejszym wymagającym środowisku strumieniowania muzyki w wysokiej rozdzielczości.

Aktualizacja G1.1 wprowadza dwie nowe funkcje wspólne dla obu modeli. ARIES G1.1 i ALTAIR G1.1 są teraz wyposażone w masywną podstawę z wielokrotnie nagradzanych produktów serii G2.1. Ta satynowo-srebrna płyta przy podstawie poprawia ich ogólną estetykę i zapewnia dodatkowe tłumienie wibracji dla lepszej wydajności dźwiękowej. Obie jednostki obsługują teraz AirPlay 2, jeszcze bardziej rozszerzając opcje przesyłania strumieniowego.

AURALiC ARIES G1.1, bezprzewodowy transporter strumieniowy, zapewnia wysokiej jakości bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki do domowego systemu audio. Podłącz go do swojego DAC-a i bezprzewodowo przesyłaj swoją ulubioną muzykę. Dzięki aktualizacji G1.1 klienci mogą zakupić opcję pamięci wewnętrznej, aby przechowywać swoją muzykę w urządzeniu.

AURALiC ALTAIR G1.1, Digital Audio Streamer, z solidną łącznością Wi-Fi i wyjściem analogowym, jest czystym, uniwersalnym rozwiązaniem dla całej Twojej cyfrowej muzyki. Podłącz ALTAIR G1.1 do wzmacniacza lub aktywnych głośników i ciesz się światem opcji strumieniowego przesyłania muzyki na wyciągnięcie ręki. ALTAIR G1.1 ma ulepszony zegar Femto, zapewniający jeszcze wyższy poziom precyzji dla zintegrowanego przetwornika cyfrowo-analogowego. Posiada również mocniejszy wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, dzięki czemu słuchanie w słuchawkach jest jeszcze lepsze.

AURALiC ARIES G1.1 i ALTAIR G1.1 będą dostępne w sprzedaży w wybranych sklepach audio w cenie 14 990 zł brutto (dostępność przewidziana jest na koniec września).

Dzięki tym aktualizacjom produkty z serii G1.1 będą nadal dominować w swoich kategoriach pod względem technologii i funkcjonalności, zapewniając najlepsze wrażenia strumieniowe w swoim sektorze rynku” powiedział Xuanqian Wang, jeden z założycieli firmy. Od 2009 roku produkty AURALiC są projektowane i opracowywane z niesłabnącą dbałością o szczegóły, z rygorystycznymi tolerancjami i ekstremalną precyzją. Pasja AURALiC do muzyki, niezrównana wiedza w zakresie projektowania elektroniki i pełne zrozumienie elektrotechniki kierują dbałością o proces projektowania i budowy.

Zaprojektowana i konsekwentnie aktualizowana wewnętrznie platforma Lightning do sterowania i strumieniowego przesyłania danych jest czołowym rozwiązaniem w branży od czasu jej premiery w 2014 roku. Skoncentrowana na zapewnieniu najlepszego możliwego dźwięku i wyjątkowego doświadczenia dla użytkownika, przesyłanie strumieniowe Lightning zawiera kilka unikalnych funkcji, takich jak pamięć podręczna, odtwarzanie i zgrywanie płyt CD oraz bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe do 384 PCM i DSD512. Aplikacja Lightning DS iOS zapewnia natywną integrację z usługami strumieniowania w wysokiej rozdzielczości, takimi jak Amazon Music, Qobuz i HighResAudio, a także innymi bezstratnymi usługami, takimi jak TIDAL, KKBox i NetEase, zapewniając świat muzycznej eksploracji. Platforma do przesyłania strumieniowego Lightning obsługuje również TIDAL Connect, Spotify Connect, AirPlay, Bluetooth i działa jako punkt końcowy Roon Ready, zapewniając swobodę dostępu i sterowania muzyką w dowolny sposób.

Jednocześnie w związku ze zmianą linii, producent oferuje użytkownikom starych urządzeń AURALiC Aries możliwość wymiany na modele z serii G1 na specjalnych warunkach. Ilości są ograniczone ze względu na końcówkę serii. Więcej informacji u dystrybutora.

Comments are closed.