MIP.biz.pl

EarMen by Auris – Powiew świeżości z Europy

Home »  EarMen »  EarMen by Auris – Powiew świeżości z Europy

EarMen by Auris – Powiew świeżości z Europy

On 1 listopada, 2020, Posted by , In EarMen, With No Comments

EarMen by Auris

Powiew świeżości z Europy

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu nagradzanych high‑endowych urządzeń wzmacniających i przetwarzających dźwięk zarówno dla domowego jak i stacjonarnego sprzętu audio, wiedzieliśmy, że rynek potrzebuje czegoś nowego, innowacyjnego i wyjątkowego dla tych z nas, którzy wolą słuchać naszej muzyki w podróży. Mając to na uwadze, narodził się EarMen – w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości wrażeń audio, jednocześnie dając Ci możliwość swobodnego słuchania muzyki bez ograniczeń.”

Tak o swojej nowej marce EarMen mówi jej twórca Miki Trosic – założyciel uznanej na rynku siostrzanej marki Auris Audio. EarMen kontynuuje dziedzictwo dźwięku, które ustanowiło Auris’a liderem w świecie audio wysokiej jakości. Jednak w przeciwieństwie do produktów Auris, EarMen został zaprojektowany wyłącznie z myślą o słuchaniu przenośnym.

Produkty są niewielkie, stworzone do prostego użytkowania typu plug & play – łatwo mieszczą się w kieszeni obok smartfona. Pomimo niewielkich rozmiarów, produkty EarMen zawierają wydajne komponenty audio zaprojektowane tak, by zapewnić Tobie i Twojemu sprzętowi doznania dźwiękowe bez żadnych kompromisów. Potężne wzmocnienie i światowej klasy przetwarzanie dźwięku, w pełni kompatybilne ze wszystkimi smartfonami i komputerami, a wszystko to w urządzeniu wielkości zapalniczki.

Zdając sobie sprawę z tego, że jakość produkcji i obsługa posprzedażna produktów są dla naszych klientów najważniejsze, wszystkie nasze produkty produkowane są w Europie, aby zapewnić najwyższe standardy w naszym procesie produkcyjnym. Z tego tez powodu centrala firmy oraz obsługa i wsparcie dla klientów znajdują się w USA.

EarMen to w tej chwili 3 modele, z których możemy korzystać zarówno w domu jak i poza nim.

EarMen Sparrow

Wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz, DAC

 

 • Zbalansowane wyjście 2.5mm o mocy do 4.0 Vrms

 

 • Odtwarza 32bit/384kHz formaty: PCM, DoP, DSD64, DSD128 oraz MQA

 

 • Obsługuje odtwarzanie z iPhonów, smartfonów z systemem Android, MacOS i komputerów z systemem Windows

 

 • Jego sercem jest legendarny przetwornik dźwięku SABRE®DAC z modulacją HyperStream®II, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku.

 

 • Sparrow dostarcza dźwięk aż do zestawów słuchawkowych, z napięciem wyjściowym do 4,0 Vrms, zapewniając dużo miejsca dla wymagających słuchawek.

Zaprojektowany i zbudowany w Europie.

Świetne właściwości modelu Sparrow są dostępne dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów i materiałów.

Zdecydowana większość całkowitych kosztów produkcji Earmen – obudowy, płyty, transformatory, montaż, itp. – pozostaje na miejscu. Nasze obudowy są wykonywane w ciągu kilku minut w naszym zakładzie. Nasze płytki drukowane wykonywane są w technologii HCP. Tak, niektóre komponenty są produkowane w Chinach, ale wszystko jest sztuką kompromisu w tym punkcie cenowym.

Redukcja szumu/interferencji aplikacji

Dzięki zastosowaniu kondensatorów tantalowych Super LOW ESR, wysokiej klasy komponentów w konstrukcji zasilacza oraz 4-warstwowej, pozłacanej technologii PCB z przemysłu PC i smartphone’ów, Sparrow redukuje hałas do minimum. Poprawia to super drobne szczegóły, szczególnie w plikach Hi‑Res, gdzie można poczuć i usłyszeć różnicę.

Przetwarzanie MQA

Wykorzystując pionierskie badania naukowe, zespół MQA stworzył technologię, która oddaje dźwięk oryginalnego studyjnego wykonania, a technologia MQA stała się powszechnie akceptowana jako standard dystrybucji ultra wysokiej jakości muzyki na różnych platformach.

Pozłacana płyta PCB

Płytka drukowana Sparrow’s PCB (Printed Circuit Board) jest 4-warstwowa, pozłacana, co jest niezrównane pod względem jakości i wydajności. Pozłacana płytka drukowana gwarantuje minimalną utratę jakości dźwięku.

Rozmiar i Design

Sparrow umieszczony jest w lekkiej, ale wytrzymałej aluminiowej obudowie, która chroni sygnał audio przed zakłóceniami. Aluminiowa konstrukcja jest tworzona poprzez frezowanie CNC. Jeśli używasz telefonu jako źródła muzyki, małe i lekkie urządzenie jest kluczowe. Z punktu widzenia wzornictwa, gładkie, zaokrąglone krawędzie pozwalają mu poczuć się bardziej jak integralna część kabla, nie zaczepiając się o nic.

Łatwy w użyciu

Wbudowany napęd adaptacyjny, nie ma potrzeby ręcznej instalacji sterownika. Z połączenia można korzystać bezpośrednio, łatwo dostosowując smartfon do profesjonalnego sprzętu audio.

EarMen Sparrow wsparcie

Dzięki EarMan Sparrow, słuchacze mogą cieszyć się ponad 40 milionami utworów w bezstratnej 16-bitowej rozdzielczości CD i ponad 2 milionami plików hi-res.

 • Sparrow obsługuje Tidal Masters (MQA) odtwarzanie z iPhone’ów i smartfonów z systemem Android. Technologia MQA składa pliki w wysokiej rozdzielczości na mniejsze pliki, które mogą być przesyłane strumieniowo w podróży. Jako MQA Renderer, produkty EarMen uzupełniają proces rozkładania plików MQA, pozwalając miłośnikom muzyki cieszyć się szerszym wyborem muzyki wysokiej rozdzielczości.
 • Sparrow obsługuje wysokiej rozdzielczości odtwarzanie Qobuz z iPhone’ów, smartfonów z systemem Android oraz komputerów MacOS i Windows. Qobuz przesyła i pobiera muzykę w bitowo doskonałym formacie FLAC, najczęściej używanym do masteringu i archiwizacji, w rozdzielczości do 24-bit/192kHz.

Cena sugerowana modelu EarMen Sparrow w Polsce wynosi 965 zł brutto.

EarMen Sparrow można zakupić w specjalistycznych sklepach audio.

 

EarMen TR-Amp

Zasilany bateryjnie Wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz, DAC

 • Nowy przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038Q2M SABRE 32 Reference DAC o najwyższej wydajności, 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy z niespotykanym dotąd zakresem dynamiki i bardzo niskimi zniekształceniami.
 • Kondensatory tantalowe Super Low ESR w zasilaczu
 • Zawiera wysokiej klasy ekranowany żeński adapter USB-A do USB-C EarMen.
 • Bateria 3700mA o pojemności do 10h odtwarzania muzyki
 • Oddzielne porty DATA i ładowania USB typu C pozwalają na całodzienne użytkowanie systemu
 • Analogowa regulacja głośności dla przedwzmacniacza i wzmacniacza słuchawkowego
 • Podwójna przyjemność z 2 parami słuchawek jednocześnie
 • Przełącznik analogowy dla funkcji Direct DAC lub PreAmp
 • W całości wykonana z aluminium obudowa eliminuje zewnętrzne źródła hałasu

Zero hałasu

Dzięki zastosowaniu kondensatorów tantalowych Super LOW ESR, wysokiej klasy komponentów w konstrukcji zasilacza oraz 4-warstwowej, pozłacanej technologii PCB z branży PC i smartphone’ów zredukowaliśmy hałas do minimum. Pozwoli to na poprawę bardzo drobnych szczegółów, szczególnie w plikach Hi-Res, gdzie można poczuć i usłyszeć różnicę.

Wzmacniacz słuchawkowy z wykorzystaniem modułów od Texas Instruments

Wzmacniacz słuchawkowy TR-Amp wykorzystuje układ Texas Instruments High Fidelity TPA6120 i umożliwia słuchanie muzyki, a nie wzmacniacza. Architektura wzmacniacza AB TPA6120 zapewnia wysokie pasmo przenoszenia, bardzo niski poziom szumów i do 128dB zakresu dynamiki.

Trzy kluczowe cechy sprawiają, że wzmacniacze ze sprzężeniem zwrotnym prądu wyróżniają się na tle innych wzmacniaczy audio. Pierwszą z nich jest wysoka prędkość obrotowa, która zapobiega anomaliom zniekształceń o nieparzystym porządku. Druga funkcja to funkcja „prąd na żądanie” na wyjściu, która umożliwia wzmacniaczowi szybką i liniową reakcję w razie potrzeby bez ryzyka wystąpienia zniekształceń wyjściowych. Gdy nagle pojawia się duże zapotrzebowanie na moc wyjściową, wzmacniacz może zareagować niezwykle szybko, bez podnoszenia poziomu szumu bazowego systemu i pogarszania stosunku sygnału do szumu. Trzecią cechą jest niezależne od wzmocnienia pasmo przenoszenia, które pozwala na wykorzystanie pełnego pasma przenoszenia wzmacniacza w szerokim zakresie ustawień wzmocnienia.

Od MP3 do MQA

Graj wszystko bezpośrednio z kieszeni! 32bit/384kHz PCM, DoP DSD256, Natywne DSD128 i MQA. Używaj go dookoła z domu w podróży.  TR-Amp może być świetnym zamiennikiem dla każdego DAC-a.

Odtwarzaj TIDAL Masters na całym świecie

EarMen TR-Amp obsługuje Tidal Masters (MQA) odtwarzanie z iPhone’ów i smartfonów z systemem Android. Technologia MQA składa pliki w wysokiej rozdzielczości na mniejsze pliki, które mogą być przesyłane strumieniowo w podróży. Jako MQA Renderer, produkty EarMen uzupełniają proces rozkładania, pozwalając miłośnikom muzyki cieszyć się szerszym wyborem muzyki wysokiej rozdzielczości.

Przesyłaj strumieniowo obszerny katalog znakomitej muzyki HI-RES firmy QOBUZ.EaMen TR-Amp obsługuje wysokiej rozdzielczości odtwarzanie Qobuz z iPhone’ów, smartfonów z systemem Android, komputerów MacOS i Windows. Qobuz przesyła i pobiera muzykę w Bit-perfectywnym formacie FLAC, najczęściej używanym do masteringu i archiwizacji, w rozdzielczości do 24 bitów/192kHz. Dzięki TR-Amp, słuchacze mogą cieszyć się ponad 40 milionami utworów w bezstratnej 16-bitowej rozdzielczości CD i ponad 2 milionami plików hi-res.

Cena sugerowana modelu EarMen TR-Amp w Polsce wynosi 1229 zł brutto.

EarMen TR-Amp można zakupić w specjalistycznych sklepach audio.

 

EarMen Eagle

Wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz, DAC

 

EarMen Eagle to wysokowydajny kieszonkowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB + przedwzmacniacz + wzmacniacz słuchawkowy, kompatybilny z urządzeniami mobilnymi Apple® i Android™.

 

 • Odtwarza 32bit/384kHz formaty: PCM, DXD and DSD

 

 • Obsługuje odtwarzanie z iPhonów, smartfonów z systemem Android, MacOS i komputerów z systemem Windows

 

 • Jego sercem jest legendarny przetwornik dźwięku SABRE®DAC z modulacją HyperStream®II, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku.

 

 • EarMen Eagle dostarcza dźwięk o doskonałej jakości do zestawów słuchawkowych

 

Przedstawiamy Audiofilski SABRE DAC

EarMen Eagle jest zasilany przez ESS ES9281, który może zapewnić wysoką jakość dźwięku z Total Harmonic Distortion plus Noise (THD+N) <0,002%, co pozwala na czystość dźwięku i naturalny dźwięk.

Eliminacja hałasu

EarMen Eagle wykorzystuje kondensatory tantalowe Super LOW ESR, wysokiej klasy komponenty w konstrukcji zasilacza oraz 4-warstwową, pozłacaną płytkę drukowaną z przemysłu PC i smartphone’ów, EarMen Eagle redukuje hałas do minimum. Poprawia to super drobne szczegóły, szczególnie w plikach Hi-Res, gdzie można poczuć i usłyszeć różnicę.

Pozłacana płyta PCB

Płytka drukowana EarMen Eagle’s PCB (Printed Circuit Board) jest 4-warstwowa, pozłacana, co jest niezrównane pod względem jakości i wydajności. Pozłacana płytka drukowana gwarantuje minimalną utratę jakości dźwięku.

Earmen produkuje ją poprzez wiercenie CNC i platerowanie wzorem.

Projekt

Po wielu latach doświadczeń w branży audio, nasi inżynierowie wykorzystali swoją wiedzę, aby opracować urządzenie, które zapewni Państwu wspaniały dźwięk i jest kompatybilne z Win 10, Apple iOS, Apple macOS, Android.

EarMen Eagle jest lekki, ale z solidną aluminiową obudową i pięknymi detalami konstrukcyjnymi ze szkłem, daje poczucie doskonałego wyglądu urządzenia. Kompaktowa konstrukcja pozwoli Ci używać EarMen Eagle gdziekolwiek chcesz.

Łatwy w użyciu

Wbudowany napęd adaptacyjny, nie ma potrzeby ręcznej instalacji sterownika. Z połączenia można korzystać bezpośrednio, łatwo dostosowując smartfon do profesjonalnego sprzętu audio. Wystarczy podłączyć i odtwarzać.

Cena sugerowana modelu EarMen Eagle w Polsce wynosi 1229 zł brutto.

EarMen Eagle można zakupić w specjalistycznych sklepach audio.

Comments are closed.