MIP.biz.pl

Maxi możliwości w Mini rozmiarach – nowa marka SMSL

Home »  Nowości »  Maxi możliwości w Mini rozmiarach – nowa marka SMSL

Maxi możliwości w Mini rozmiarach – nowa marka SMSL

On 8 kwietnia, 2016, Posted by , In Nowości,SMSL, By ,,, , With No Comments

SMSL to niewielki producent wyjątkowo ciekawego sprzętu z segmentu wzmacniaczy i przetworników. Za najwyższej klasy brzmienie produkowanych urządzeń odpowiada zespół świetnych inżynierów. SMSL posiada własny dział rozwoju R&D. SMSL to producent który jest na bieżąco z rozwojem technologii audio, jak również z zapotrzebowaniem klientów, dzięki czemu jakość i funkcjonalność ich urządzeń doceniają klienci na całym świecie. Marka SMSL jest dostępna w sprzedaży w ponad 30 krajach, między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii. Tym bardziej z przyjemnością chcemy Państwa poinformować, że teraz dołączy do nich Polska.

Produkty marki SMSL to:

Jakośćwszystkie produkty SMSL tworzone są z najwyższej jakości podzespołów. Kluczowym celem dla producenta, jest zapewnienie zadowolenia klienta i sprostanie jego potrzebom. W przetwornikach i wzmacniaczach znajdziemy wyłącznie podzespoły wiodących firm, takich jak: ESS SABRE (przetworniki), Wolfson, Texas Instruments, Nichicon (kondensatory), Elna, Panasonic, TDK, ALPS oraz TOCOS (potencjometry). Jakość poznajemy nie tylko po brzmieniu, ale również po wykonaniu. Niemal wszystkie produkty SMSL posiadają obudowy wykonane z lotniczego aluminium, poddawane procesowi anodowania, aby maksymalnie zwiększyć ich odporność na czynniki zewnętrzne.

SMSL Q5 Pro (Pure-Digital-HiFi-Amplifier-USB-Fiber-Coaxial-Optical-Audio-Power)

Mobilnośćwszystkie urządzenia SMSL stworzone są z zamysłem, aby przy zachowaniu świetnej jakości dźwięku oferować również świetny wygląd i zajmować jak najmniej miejsca czy to na biurku, czy w kieszeni użytkownika. Nawet najbardziej rozbudowane zestawy złożone z osobnych modułów DAC’a, wzmacniacza oraz zasilacza zmieszczą się na każdym biurku i nie zajmą więcej miejsca niż lampka.

SMSL M2 (portable headphone amplifier decoder external sound card DAC)

Opłacalność – produkty SMSL pomimo iż oferują świetne walory użytkowe są produktami na każdą kieszeń. Często urządzenia konkurencji o zbliżonej specyfikacji kosztują kilkukrotnie więcej niż odpowiednik z SMSL, uniemożliwiając w ten sposób zakup produktu zapewniającego radość z brzmienia ulubionej muzyki. Dodatkowym atutem jest fakt, że część produktów można łączyć w zestawy, co powoduje że nie trzeba od razu kupować DAC’a, wzmacniacza czy liniowego zasilacza, a można korzystać z każdego elementu z osobna, stopniowo rozbudowując swój system audio. Świetnym przykładem jest tutaj zestaw Panda gdzie kupując kolejno wzmacniacz Sanskrit PHA, DAC Sanskrit Pro oraz zasilacz Sanskrit LPS uzyskujemy stopniową poprawę jakości dźwięku.

SMSL Panda set(1)

Ofertę produktów SMSL można podzielić na:

Produkty mobilne – DAC’i oraz wzmacniacze dedykowane do urządzeń przenośnych, takich jak tablety, smartfony. Produkty te umożliwiają znaczną poprawę jakości brzmienia w urządzeniach, które nosimy zawsze przy sobie. Na przykład DAC SMSL M2 oraz wzmacniacz słuchawkowy SMSL sAp5.

Produkty stacjonarne w tym DAC’i oraz wzmacniacze stacjonarne – oferta zawiera zarówno zaawansowane wzmacniacze słuchawkowe np. SMSL V2 jak również dedykowane do zasilania głośników (seria SA), od niewielkich biurkowych po duże podłogowe. SMSL oferuje również konwertery cyfrowo analogowe oraz urządzenia do streamingu audio. Część produktów to swego rodzaju kombajny łączące w sobie możliwość pracy w trybie wzmacniacza zarówno słuchawkowego jak i głośnikowego.

Comments are closed.