MIP.biz.pl

Słuchawki PHIATON MS500– Doskonały wygląd i brzmienie

Home »  Phiaton »  Słuchawki PHIATON MS500– Doskonały wygląd i brzmienie

Słuchawki PHIATON MS500– Doskonały wygląd i brzmienie

On 22 maja, 2013, Posted by , In Phiaton, With No Comments

Phiaton stara się być ciągle na topie, dlatego od dłuższego czasu pracujemy nad nowym modelem słuchawek nausznych, który ma być spełnieniem marzeń wielu
koneserów muzyki. Po sukcesie modelu MS400 i doskonałym przyjęciu MS200 Moderna przyszedł czas na kolejny krok – premierę flagowego modelu MS500.
Mówiąc Phiaton myślisz MS500. Taka myśl przyświecała twórcom.

Brzmienie – na ten aspekt położyliśmy największy nacisk, brzmienie zadowoli największych wyjadaczy branży audio. Precyzyjne oddanie wszystkich najdrobniejszych szczegółów przy wzorowej kontroli basu, świetnym wybrzmiewaniu tonów wysokich oraz średnicy, która uzupełnia doskonały obraz brzmienia jako całości. Takie są MS500 Phiaton! Drugi ważny aspekt to wygoda, a to zapewniają najwyższej klasy ultralekkie materiały użyte do budowy MS500. Wygoda i wytrzymałość słuchawek nigdy nie były na tak wysokim poziomie.

Nie bylibyśmy sobą jeśli naszych słuchawek nie wyróżniałby wygląd. Popatrzcie na zdjęcia modelu MS500, nie potrzeba słów – piękne. Specjalnie dla naszych polskich przyjaciół mamy niespodziankę światowa premiera odbędzie się dokładnie tego samego dnia w USA i w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *