MIP.biz.pl

Astell&Kern dodaje wsparcie dla serwisu muzycznego

Home »  Astell&Kern »  Astell&Kern dodaje wsparcie dla serwisu muzycznego

Astell&Kern dodaje wsparcie dla serwisu muzycznego

On 21 października, 2016, Posted by , In Astell&Kern, With No Comments

TIDAL to serwis muzyczny zapewniający dziś najwyższą jakość streamingowanych plików muzycznych. Astell&Kern to marka wyznaczająca najwyższy standard brzmieniowy w przenośnych odtwarzaczach muzycznych. Połączenie obydwu światów daje klientowi jeszcze większy dostęp do muzyki oraz jej odsłuchu w najwyższym standardzie.

Oficjalnie Astell&Kern dodaje wsparcie dla serwisów TIDAL, do pełnej linii swoich odtwarzaczy HD wyposażonych w funkcje WiFi. Pomimo, iż urządzenia Astell&Kern już wcześniej oferowały usługi strumieniowania muzyki, takie jak Groovers+, MOOV lub Deezer, to dopiero połączenie z serwisem TIDAL pozwoliło na globalne dostarczanie muzyki do odbiorców w 46 krajach.

TIDAL jest globalną platformą zbudowaną dla fanów muzyki. Użytkownicy TIDAL korzystają wyłącznie z treści udostępnionych, dzięki którym na bieżąco utrzymują kontakt z ulubionymi artystami z całego świata. Użytkownicy są informowani o nowych wydawnictwach, ale też już w dniu premiery mają możliwość je wysłuchać. Usługa oferuje wysokiej wierności, w jakości CD pliki muzyczne oraz wideo wysokiej rozdzielczości. Aplikacja daje możliwość poznania nowych i unikalnych artystów poprzez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w ponad 52 krajach, biblioteka składa się z katalogu ponad 40mln utworów muzycznych i 140tys. filmów w jakości HD. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić www.tidal.com.

Henry Park, dyrektor generalny firmy IRIVER, posiadającej markę Astell&Kern ogłosił:

Dzięki integracji z serwisem TIDAL możemy zaoferować naszym klientom najlepszą usługę strumieniowania muzyki w jakości Hi-Fi obecnie dostępną na rynku. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy udostępnić naszym wiernym  użytkownikom właśnie tę usługę. Jako Astell&Kern wszyscy uważamy, że współpraca z serwisem Tidal pozwoli dotrzeć do szerszego grona odbiorców, którzy chcą słuchać ulubionej muzyki zawsze i wszędzie. Astell&Kern zawsze poszukuje nowych możliwości, by zapewnić wszystkim miłośnikom dobrego brzmienia najlepsze rozwiązania, zarówno w domu, jak i w drodze. Nasza linia odtwarzaczy audio High-Resolution jest uważana za najlepszy możliwy wybór, jeśli chodzi o bezkompromisową jakość, co sprawia, że wkładamy jeszcze więcej wysiłku by opracowywać najnowsze i najlepsze rozwiązania w dziedzinie audio.

Wsparcie dla serwisu TIDAL będzie dostępne wraz z uaktualnieniem oprogramowania dla wszystkich produktów Astell&Kern. Kolejne uaktualnienia będą dostarczane przy pomocy technologii OTA. Jako pierwsi z nowej funkcjonalności będą mogli skorzystać posiadacze odtwarzaczy AK70, AK300, AK320 i AK380. W dalszej kolejności zaplanowane jest uaktualnienie dla modeli AK240, AK100 II oraz AK120 II.

UWAGA: Dla polskich klientów, którzy zakupią odtwarzacze lub słuchawki marki Astell&Kern, polski dystrybutor oferuje 3 miesięczny voucher do serwisu Tidal Hi-Fi. Oferta nie jest limitowana.

Comments are closed.