MIP.biz.pl

Campfire Audio – Andromeda GOLD Limited

Home »  Campfire Audio »  Campfire Audio – Andromeda GOLD Limited

Campfire Audio – Andromeda GOLD Limited

On 16 sierpnia, 2019, Posted by , In Campfire Audio, With No Comments

Campfire Andromeda to słuchawka, którą polubił cały świat. Producentowi udało się trafić w gusta milionów klientów, do tego stopnia, że nawet ich wysoka cena nie zniechęca do kupna. W międzyczasie pojawiały się różne wersje kolorystyczne modelu w limitowanych seriach. Teraz przyszedł czas na coś bardzo specjalnego i limitowanego – Andromeda GOLD Special Edition

Nowy model to wersja limitowana w ilości 1000sztuk na świat.
Do Polski trafi jedynie 10 sztuk egzemplarzy. Klienci już teraz mogą zamawiać w sieci MP3Store. Produkt trafi w ich ręce we wrześniu 2019r.
Sugerowana cena wersji Andromeda Gold w Polsce to 6500zł brutto.

Andromeda Special Edition: Gold rozwija najlepsze elementy sygnatury dźwiękowej Andromedy z wręcz dramatycznym rozmachem. Bas jest mocny i głęboki. Wysokie tony olśniewają, a średnie wyraźnie zaznaczają swoją obecność i nie są filtrowane. Te słuchawki są wyjątkowo harmonijne i łatwe w odbiorze, zapewniając jednocześnie najwyższą spójność od góry do dołu.

Konstrukcja przetworników Quad Bass

Andromeda Special Edition: Gold zawiera 2 dodatkowe zbalansowane przetworniki armaturowe w porównaniu do standardowego projektu Andromeda.

Dostarczają one większej masy i głębi niskich częstotliwości.

Bas pozostaje zwarty i szybki, a właśnie taki może zostać dostarczony tylko dzięki najlepszej zbalansowanej konstrukcji armaturowej. Dodane udoskonalenie ujawniają nową perspektywę klasycznej sygnatury dźwiękowej Andromedy.

Konstrukcja bez zwrotnicy

Zupełnie nowy cross-over-less design zapewnia dynamiczną i niefiltrowaną prezentację dźwiękową.

Kształtując parametry akustyczne dobranych przez nas przetworników za pomocą drukowanych w 3D komór akustycznych, wiernie odtwarzana jest surowa energia występów muzycznych. Słuchanie Andromedy Gold wykorzystuje niematerialną moc doskonałych nagrań.

Doskonałe wykonanie

Do słuchawek został dostarczony kabel Smoky Litz. Lekki, formowany zaczep na ucho jest przyjemny w użyciu na co dzień i zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe od razu po wyjęciu z pudełka.

Wysokiej jakości czarny skórzany futerał gwarantuje bezpieczne przenoszenie słuchawek. Jego wnętrze to gęsta podszewka ze sztucznej wełny, która chroni anodowane wykończenie słuchawek. Każdy egzemplarz jest wytwarzany w Portugalii przez zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy podzielają nasze zaangażowanie w najwyższą jakość.

Specyfikacja techniczna

 • Pasmo przenoszenia: 5Hz–20 kHz
 • Czułość: 116 dB SPL/mW
 • Impedancja: 7 Omów @ 1kHz

Cechy kluczowe

 • Podwójne przetworniki wysokotonowe – zbalansowane, armaturowe + T.A.E.C
 • Przetwornik średnio-tonowy zbalansowany armaturowy
 • Poczwórny przetwornik nisko-tonowy zbalansowany armaturowy
 • Złącza MMCX berylowo – miedziane
 • Aluminiowa obudowa obrabiana maszynowo
 • Tuned Acoustic Expansion Chamber™ (T.A.E.C.)
 • Wylot akustyczny PVD ze stali nierdzewnej
 • Zaciski pokryte złotem 24K
Comments are closed.