MIP.biz.pl

Campfire Audio – Gorące nowości słuchawkowe na gorące lato

Home »  Campfire Audio »  Campfire Audio – Gorące nowości słuchawkowe na gorące lato

Campfire Audio – Gorące nowości słuchawkowe na gorące lato

      

Campfire Audio Satsuma i Honeydew – nowe modele słuchawek dokanałowych

Campfire Audio, renomowany amerykański producent najwyższej klasy słuchawek wprowadza dwa nowe i jednocześnie atrakcyjne cenowo produkty.
Satsuma i Honeydew to dokanałowe słuchawki, które adresowane są do wymagających klientów oczekujących nie tylko doskonałego brzmienia, ale też świetnego wykonania i niezwykle korzystnego stosunku jakości do ceny.

Campfire audio SATSUMA

Ten model to konstrukcja oparta na szerokopasmowym przetworniku armaturowym umieszczonym wewnątrz precyzyjnie wykonanej za pomocą druku 3D obudowy.
W modelu tym znajdziemy także firmowy system T.A.E.C zapewniający świetne odtwarzanie wysokich tonów, które są nie tylko doskonale rozciągnięte, ale także świetnie nasycone i jednocześnie precyzyjne.

Campfire Audio Satsuma to przede wszystkim naturalny, czysty dźwięk, ze specjalnym naciskiem położonym na neutralność średnich tonów i ponadprzeciętną jakość wokali.

Warto w przypadku tych słuchawek zwrócić także uwagę na to, że dzięki zastosowaniu wentylowanej konstrukcji armaturowej mamy w tym modelu także odpowiednią ilość precyzyjnego i kontrolowanego basu. A przy tym basu, który idealnie wpisuje się koncepcję naturalnego, czystego i zrównoważonego brzmienia. Dla tych wszystkich, którzy w tym zakresie cenowym będą szukać właśnie tych cech – Campfire Audio Satsuma będzie z pewnością doskonałym wyborem! Cena sugerowana to 999 pln,- brutto.


CAMPFIRE AUDIO HONEYDEW

Te słuchawki dokanałowe – podobnie jak model Satsuma – także posiadają precyzyjnie wykonaną w technice druku 3D obudowę. A jednocześnie jest to konstrukcja oparta na specjalnie zaprojektowanym przetworniku dynamicznym
o średnicy membrany 10mm. Przetwornik ten posiada unikalną membranę LCP („liquid crystalline polimer” – polimer ciekłokrystaliczny), która zapewnia nie tylko
referencyjną jakość, dynamikę oraz rozciągnięcie basu, lecz także odpowiednią definicję i czystość brzmienia w całym paśmie.

Campfire Audio Honeydew to także słuchawki, które – dzięki zastosowaniu przetwornika dynamicznego – grają też dużą, ekspansywną sceną oraz całościowo energetycznym i jednocześnie ciepłym dźwiękiem. Dla wszystkich słuchaczy, którzy cenią sobie muzykalność oraz znakomite oddanie basu – Campfire Audio Honeydew będą strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Cena sugerowana modelu to 1199pln,- brutto.

Campfire Audio Satsuma i Honeydew – najwyższej jakości akcesoria

Wszystkie produkty Campfire Audio wykonane są przez pasjonatów przywiązujących uwagę do każdego szczegółu. Dlatego też w przypadku modeli Satsuma i Honeydew dostajemy także wysokiej klasy, specjalnie zaprojektowany od postaw kabel „Smoky Lite”. Jest to konstrukcja typu litz oparta na przewodach z wysokiej czystości miedzi powlekanej srebrem.

Dodatkowo mamy oczywiście konektory MMCX specjalnie wykonane przez Campfire Audio z miedzi berylowej, które zapewniają znakomitą jakość połączenia przez długie lata. Jeżeli dodamy do tego eleganckie etui oraz pełny zestaw gąbek oraz narzędzi – to jasnym stanie się, iż słuchawki proponowane nam przez amerykańską
markę to także coś, czym możemy cieszyć się przez wiele długich lat, czerpiąc niezwykłą przyjemność z obcowania z naszą ulubioną muzyką!

Oba te modele dostępne będą do zakupu w wybranych specjalistycznych sklepach audio a do odsłuchu w sklepach HiFi Pro oraz MP3Store.

Comments are closed.