MIP.biz.pl

MrSpeakers Światowej Klasy Słuchawki nareszcie w Polsce

Home »  MrSpeakers »  MrSpeakers Światowej Klasy Słuchawki nareszcie w Polsce

MrSpeakers Światowej Klasy Słuchawki nareszcie w Polsce

On 9 grudnia, 2016, Posted by , In MrSpeakers,Nowości, With No Comments

Czy istnieją słuchawki idealne, najlepsze na świecie?
Będziecie mogli to sprawdzić osobiście i zakupić takie słuchawki.
Przynajmniej wg opinii branżowych portali, znawców i bezgranicznych zapaleńców będą to prawdopodobnie najlepsze słuchawki na świecie.

 

Nazwa MrSpeakers większości nie mówi zbyt wiele, ale dla tych, co obserwują rynek słuchawkowy od lat, MrSpeakers to firma fenomen i guru audio słuchawkowego. Dan Clark – założyciel firmy jest pasjonatem z wieloletnim doświadczeniem i jednym z celów jakie wytyczył na swej drodze – to mieć idealne słuchawki. Niestety nie mogąc nigdzie takowych kupić, zaczął modować dostępne na rynku. Światowy rozgłos przyniosło mu zmodowanie modelu Fostex T50RP MK2 i już w niedługim czasie firma zaczęła prace nad własnym modelem.
Dziś mamy zaszczyt podjąć współpracę dystrybucyjną z firmą MrSpeakers – producentem prawdopodobnie najlepszych słuchawek na świecie. Może znajdą się malkontenci, którzy twierdzą inaczej, ale my zapraszamy ich na konfrontacje z produktami MrSpeakers – pokażcie nam lepsze słuchawki!
MrSpeakers ETHER oraz Ether Flow to linia własna słuchawek firmowanych przez MrSpeakers, wzbogacona o modele zamknięte słuchawek ETHER C oraz Ether C Flow. Ta najnowsza linia sygnowana przyrostkiem Flow to rozwinięcie pierwotnych produktów, okraszona nowatorską technologią autorstwa samego właściciela i stawiająca je na samym czubie słuchawkowej piramidy.

 

Przy tworzeniu swoich słuchawek Dan Clark postawił sobie trzy cele: najlepsze możliwe brzmienie, bardziej komfortowe/wygodniejsze niż obecne słuchawki na rynku oraz ponadczasowy design, który nie pozwoli słuchawkom z linii Ether zestarzeć się. Cel został osiągnięty.

Dźwięk – Wiele długich nocy spędzono nad bardzo szczegółowym, jeszcze bardziej naturalnym i wręcz organicznym brzmieniem. Etherowe słuchawki nie posiadają wielkich ilości basu, średnich lub wysokich tonów, ale są przekonujące i prawdziwe. Doświadczenia, którym poddany jest słuchacz są najbliższe ideałowi. Kiedy słyszysz muzykę na żywo chcesz powiedzieć „wow, ja tu jestem!”. Emocje i poczucie uczestniczenia w sztuce – to właśnie dostajemy od MrSpeakers. Słuchawki angażują, wciągają i czarują niemal jak z bajki Alicja w Krainie czarów.
Technologia – Sercem Etheru jest autorski przetwornik V-Planar ™. Przetwornik V-Planar jest tak skonstruowany, aby zmniejszyć zakłócenia, poprawić emisje transjentów oraz rozszerzyć zakres częstotliwości. Nowe słuchawki Ether Flow oraz C Flow są wyposażone dodatkowo w technologię Trueflow, która wygładza ścieżkę powietrza poruszającego się w słuchawce znacznie zmniejszając zniekształcenia i poprawiając dynamikę.
Komfort – Słuchawki wyróżniają się niską wagą i wygodnym dociskiem. Mają niemal idealny rozkład masy, dzięki czemu mogą być noszone przez wiele godzin bez efektu zmęczenia. W czasie normalnego użytkowania słuchawki będą pewnie “siedzieć” na głowie, ale nie będą miały ujemnego wpływu na szczęki i uszy z powodu siły docisku.
Ponadczasowe wzornictwo – Dla uzyskania dużej trwałości i jakości dźwięku, Ether są niemal całkowicie metalowe, mimo to są niezwykle lekkie i wygodne. Zespół tworzący słuchawki długo pracował, aby zmniejszyć wagę produktu bez utraty na jakości materiałów, wykonania oraz samego komfortu. Jedynym rozwiązaniem okazało się użycie, po raz pierwszy w branży, Nitinolu „metalu z pamięcią”. Wykorzystano go do budowy pałąka. Element ten jest super lekki i ultra nowoczesny. Aby utrzymać muszle w miejscu i uszczelnić przyleganie do głowy dostarcza odpowiedni poziom docisku. Ogromnie trudno to osiągnąć, ale ta metoda jest niezawodna. Uzupełnieniem konstrukcji są lekkie nauszniki z owczej skóry. Nauszniki są niezwykle trwałe i wygodne.
Kable – to jeden z najważniejszych elementów. Istnieje możliwość indywidualnego doboru przewodów słuchawkowych zgodnie z potrzebami klienta. Do wyboru mamy aż 6 różnych opcji, które wybiera klient już przy zakupie. Dobierana jest długość przewodu oraz zakończenia w postaci wtyków zgodnych z systemem audio klienta. Najwyższej jakości przewody DUM są doskonałym uzupełnieniem słuchawek MrSpeakers.
Kable DUM to nie magia, nie korzystamy z czarodziejskiego pyłu i przedziwnych technologii. Kable DUM to rasowe przewody na bazie kabla OFHC najwyższej czystości. Każdy kabel posiada 24 żyły umieszczone w elastycznej otulinie. Dzięki DUM dźwięk staje się pełniejszy, czystszy i bardziej szczegółowy.

Upgrade – Ciekawą możliwością, którą oferuje producent jest opcja upgradu serii podstawowej do wersji Flow. Jeśli więc użytkownik zdecyduje się na zakup modelu Ether bądź Ether C lub jest już posiadaczem któregoś z nich, może w przyszłości za opłatą różnicy w cenie dokonać upgrade do serii Flow.

Efekt pracy MrSpeakers został doceniony na całym świecie, same słuchawki trafiły na listy najlepszych produktów tego typu. Między innymi prestiżowy Hall of Fame – InnerFidelity wprowadził produkty MrSpeakers do grona najlepszych na świecie. Wyróżnienia i nagrody posypały się od periodyków audio, blogów audio i zwykłych użytkowników.
Zapraszam do zapoznania się z tymi opiniami: https://mrspeakers.com/press/?v=f24485ae434a
Na portalu headphonics.com gdzie testowane są słuchawki, model Ether uzyskał najwyższą notę w historii portalu. Portal ten jest źródłem najbardziej miarodajnych i sprawdzonych informacji o słuchawkach.


Dziś MrSpeakers trafiają do Polski. Teraz i my mamy szansę obcować z idealnymi słuchawkami stworzonymi przez pasjonatów dla pasjonatów. GET THE FRESH AIR – to hasło przewodnie, które przyświeca produktom MrSpeakers. Już teraz zapraszamy na polską stronę dedykowaną tej marce www.mrspeakers.pl.
Ceny słuchawek ustalono odpowiedni w okolicach 7000zl za serie podstawową oraz ok. 9000zl za serie Flow. Premiera słuchawek odbędzie się już 10.12.2016 w sklepie MP3Store w Łodzi, gdzie będzie można zobaczyć również wiele innych nowinek produktowych.
Słuchawki MrSpeakers do sprzedaży trafią jeszcze przed samymi Świętami, będzie można je kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w sklepach Audiokracja w Polsce.

Comments are closed.