MIP.biz.pl

SoundBoks 2 -Nowy Wymiar Głośnika -Głośniejszy niż Samolot

Home »  SOUNDBOKS »  SoundBoks 2 -Nowy Wymiar Głośnika -Głośniejszy niż Samolot

SoundBoks 2 -Nowy Wymiar Głośnika -Głośniejszy niż Samolot

On 14 grudnia, 2018, Posted by , In SOUNDBOKS, With No Comments

Jeśli oczekujesz trochę więcej od życia a jednocześnie lubisz prostotę i szaleństwo -to musisz sprawdzić co potrafi SoundBoks 2.

A w wielkim skrócie –SoundBoks 2 to niesamowicie głośny, wysokiej klasy, zasilanym na baterię głośnik Bluetooth, zbudowanym dla najbardziej ekstremalnych zastosowań i warunków jakie można sobie wyobrazić.

SoundBoks 2 to akustyczny potwór, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Jest na tyle głośny, by uznać go za „najgłośniejszy głośnik zasilany baterią na świecie”. Dokładnie mówiąc, przekłada się to na 122 decybele głośnej muzyki – głośność porównywalną z dźwiękiem słyszanym, gdy stoisz zaraz pod sceną koncertu rockowego. Wiemy, to jest absurdalnie głośne, ale jest to dokładnie ten rodzaj głośnika, którego potrzebujesz jeśli chcesz urządzić imprezę na 100 osób w plenerze czy w domu.

Oczywiście bycie głośnym jest tylko jedną częścią równania. Ten głośnik ma solidną konstrukcję a swoje mocne brzmienie zawdzięcza dwóm 10-calowym głośnikom nisko tonowym, aksamitnemu głośnikowi kopułowemu i trzem wzmacniaczom, każdy po 75W klasy D (Merus Audio Eximo) z przetwornikami doładowania, aby zmaksymalizować dźwięk i efektywność, jednocześnie minimalizując zużycie baterii.

SoundBoks2 oferuje pełne spectrum dźwięku. Napędzany przez dwa 10 – calowe profesjonalne głośniki nisko tonowe, Soundboks2 może osiągać częstotliwości do 40 Hz zapewniając prawdziwie dynamiczny bas, podczas gdy neodymowy głośnik wysokotonowy może wydobyć krystalicznie czyste dźwięki sięgające 20 kHz. Łącząc to wszystko z zaawansowanymi filtrami cyfrowymi dla trybów zewnętrznych i wewnętrznych, zapewnia dynamiczne obrazowanie dźwięku, niezależnie od tego, gdzie odbywa się impreza.

Soundboks2 jest to niesamowicie potężny system dźwiękowy, ale nie jest on tani, bo jego cena detaliczna to 3699zł brutto. Ten głośnik nie był jednak stworzony dla wszystkich. Jest to szczególnie przydatne w takich sytuacjach jak impreza na plaży, przy ognisku, mobilne DJ-owanie, festiwale i wszelkie inne okazje do imprezowania, bez względu na to czy słuchasz hip-hop, EDM, czy też POPu.

Na zewnątrz SoundBoks2 jest bardzo profesjonalny. Jest solidny, wytrzymały i zbudowany tak, aby przyciągać uwagę. Po każdej stronie znajdują się uchwyty i metalowe rogi z metalowymi rurkami wokół wszystkich krawędzi. Przód głośnika pokryty jest metalową kratą, dzięki czemu nie musisz się martwić, że stożki zostaną przypadkowo uszkodzone. Soundboks2 jest pancerny jak czołg, przez co odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, upadki, zalania i wandalizm, dzięki czemu przetrwa każdą, nawet najbardziej zwariowaną imprezę.

Nieduża waga – 15kg powala swobodnie go przenosić, a dodatkowe akcesoria jeszcze bardziej to ułatwiają. Mało tego, Soundboks2 zapewnia łączność kablową oraz bezprzewodową Bluetooth ze źródłem dźwięku.

SoundBoks2 jest wyposażony w baterię wojskową, która może wytrzymać do 40 godzin odtwarzania, przy głośności 113 decybeli. Zgadza się, możesz prowadzić imprezę przez ponad dzień bez konieczności doładowywania. Możesz nawet wydłużyć pracę baterię do ponad 100 godzin w jednym ładowaniu, jeśli zamierzasz odtwarzać muzykę przy niższej głośności. A kiedy bateria wreszcie się wyczerpie, możesz naładować ją w zaledwie 3,5 godziny lub podpiąć zapasową, aby nie przerywać zabawy.

Jeśli jesteś entuzjastą dźwięku w wysokiej rozdzielczości, SoundBoks2 może nie być najlepszym wyborem, ale cyfrowe przetwarzanie sygnału i psychoakustyczne ulepszenia basów sprawiają, że jest to wysokiej jakości głośnik bezprzewodowy z mocnym wyjściem. Wspaniale jest mieć coś takiego co po włączeniu wyrywa ludzi do tańca a przy tym oferuje pełną mobilność, niezawodność, wytrzymałość, połączenie Bluetooth oraz długi czas pracy na baterii.

Cena sugerowana SoundBoks2 w Polsce wynosi 3699 PLN brutto. SoundBoks2 można kupić w wybranych sklepach, a także przetestować w sklepach mp3store.

Dlaczego warto kupić SoundBoks2?

  1. 122 decybele niesamowitej jakości dźwięku
  2. do 40 godzin czasu pracy na baterii
  3. połączenie Bluetooth 3.0 lub przez kabel AUX
  4. Zaledwie 15 kg do przenoszenia w dowolne miejsce
  5. Antywstrząsowa obudowa, odporna na śnieg, deszcz, słońce i ekstremalne temperatury
  6. Łatwo wymienialne, odporne na pogodę baterie, dla zapewnienia imprezy przy każdej pogodzie.
  7. Dodatkowe akcesoria

Comments are closed.