MIP.biz.pl

GŁOŚNIKI BLUETOOTH DIVOOM PRO & TREK – ENERGIA MUZYKI w TWOIM MIEJSCU

Home »  Divoom »  GŁOŚNIKI BLUETOOTH DIVOOM PRO & TREK – ENERGIA MUZYKI w TWOIM MIEJSCU

GŁOŚNIKI BLUETOOTH DIVOOM PRO & TREK – ENERGIA MUZYKI w TWOIM MIEJSCU

On 10 grudnia, 2018, Posted by , In Divoom, With No Comments

Głośnik przenośny na dobre zadomowił się w świecie audio. Nawet wymagający słuchacz czasem ma potrzebę słuchania muzyki w dziwnych i niedostępnych dla innych urządzeń miejscach. Jakość głośników tego typu rośnie z roku na rok.

Tak jest też z najnowszą ofertą firmy DIVOOM czyli modelami Voombox Pro oraz Voombox Trek. Oba modele bazują na rozwiązaniach poprzedników serii rozwijając i ulepszając tak brzmienie jak i wykonanie samych głośników.

DIVOOM VOMMBOX PROTo Prawdziwie przestrzenny dźwięk 360 °

Dzięki sześciu głośnikom umieszczonym po obu stronach, możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką z dowolnego kierunku o mocy aż 40W. Profesjonalnie dostrojone procesorów DSP do głośników, w efekcie daje potężne basy oraz rozległą scenę.

Teraz każda, nawet spontaniczna impreza, musi się udać! Na podwórku, boisku, czy na plaży. Voombox-PRO doskonale spełnia swoją rolę w każdych warunkach! To głośnik, który spokojnie wypełni dźwiękiem pomieszczenie 30m2. Ale na tym nie koniec! Dzięki funkcji TWS możesz cieszyć się podwójną mocą dźwięku w stereo, łącząc dwa Voombox-PRO w parę.

Voombox-PRO z powodzeniem da sobie radę, nawet gdy zmoknie, czy zostanie zachlapany. Możesz więc bez obaw zabrać go ze sobą na długą wyprawę, nad jezioro czy plażę. Aby tego mało w urządzeniu zamontowano ogniwo pojemności 10000mAh dzięki czemu czekają Cię długie godziny rozkoszowania się dźwiękiem. Przy okazji urządzenie pełni również rolę Powerbanku. Możesz zatem podpiąć swój telefon i nie martwić się, że muzyka przestanie płynąć. Komunikacja głośnika z telefonem odbywa się za pomocą łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz NFC a sam głośnik pełni również rolę zestawu głośnomówiącego. Cena modelu Divoom Voombox PRO na polskim rynku to 550zl z VAT.

Specyfikacja

Wymiary: 245 x 123 x 60 mm
Waga: 1449 g
Przetworniki: Pełnozakresowe 2,5” x2 + jedwabne kopułkowe x2 + radiatory pasywne x2
Moc wyjściowa: 40W
Pasmo przenoszenia: 65-20KHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥85 dB
Czas odtwarzania: do 12 godzin
Pojemność baterii: 10000mAh
Napięcie baterii: 3,7V
Czas ładowania baterii: 3,5 – 4 godzin
Ładowanie: poprzez USB, 5V – 2A
Zasięg bezprzewodowy: do 10 m
Zgodność z technologią Bluetooth: V4.2
Czas rozmów: do 12 godzin
Wyjście ładowania: 5V/1A

DIVOOM VOOMBOX-TREK – Wszędzie z Tobą – nawet w ekstremalnych warunkach

Voombox Trek to model typowo przenośny z wygodnym karabińczykiem mocującym. Niewielkie wymiary oraz waga sprawiają, że Trek jest niemal nieodczuwalny w podróży. Odczuć natomiast da się jego walory dźwiękowe. Wyjątkową jakość dźwięku o mocy 6 watów wraz z najnowszą technologią DSP Trek zawdzięcza profesjonalistom – inżynierom audio z Divoom. Pełnozakresowy głośnik 2-calowy we współpracy z 2-calowym radiatorem pasywnym dostarczają imponujących wrażeń audio oraz soczystych basów. Przy takiej niewielkiej konstrukcji to niebywałe osiągnięcie.

Voombox Trek obsługuje oczywiście bezprzewodową łączność Bluetooth. Użytkownik ma jednak do dyspozycji również slot kart SD oraz złącze AUX. Głośniki można parować ze sobą uzyskując tym samym odczuwalnie większą moc oraz doznania dźwiękowe.

Outdoorowy wgląd głośnika nie pozostawia żadnych złudzeń. Voombox-Trek z powodzeniem da sobie radę, nawet gdy zmoknie czy zostanie zachlapany. Możesz więc bez obaw zabrać go ze sobą na długą wyprawę, nad jezioro, śnieżne góry czy plażę. Wytrzymała konstrukcja odporna na trudne warunki zapewni żywotność głośnika nawet w przypadku groźnych upadków.

Trek posiada wbudowany mikrofon co umożliwia swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Żywotność baterii starczy na 6h słuchania muzyki.

Cena głośnika Divoom Trek na polskim rynku to 199zl z VAT.

Specyfikacja
Wymiary: 95 x 46 x 132 mm
Waga netto: 270 g
Przetworniki: 2” pełnozakresowy + 2” radiator pasywny
Moc wyjściowa: 6W
Pasmo przenoszenia: 65-20000Hz
Stosunek sygnału do szumu: ≥85dB
Czas odtwarzania: do 6 godzin
Pojemność baterii: 1400mAh
Napięcie baterii: 3,7V
Zgodność z technologią Bluetooth: V4.2
Zasięg bezprzewodowy: do 10 metrów

 

 

Comments are closed.