MIP.biz.pl

TAKSTAR – You Can hear It – Profesjonalne słuchawki i mikrofony

Home »  Takstar »  TAKSTAR – You Can hear It – Profesjonalne słuchawki i mikrofony

TAKSTAR – You Can hear It – Profesjonalne słuchawki i mikrofony

On 20 lutego, 2014, Posted by , In Takstar, With No Comments

Z początkiem roku 2014 firma MIP wprowadziła do Polski nową markę profesjonalnego sprzętu audio –Takstar. W ofercie znalazły się głównie słuchawki Studyjne oraz Hi-Fi, ale już w lutym będą dostępne wybrane modele mikrofonów różnego zastosowania.

Takstar to azjatycki producent, który od wielu lat jest dostawcą sprzętu pro dla dużych, europejskich i światowych koncernów audio. Od 1995 roku powołał do życia również własną markę Takstar, pod którą sprzedaje wybrane rozwiązania. Hasłem przewodnim marki jest slogan „you can hear It” W ofercie znajdziemy przede wszystkim całą gamę mikrofonów do profesjonalnych zastosowań w wielu gałęziach związanych z mediami, rozrywką czy audio komunikacją. Ofertę mikrofonów uzupełnia szeroka gama akcesorii i innych urządzeń wspomagających audio.

Takstar to również przekrój profesjonalnych słuchawek do zastosowań w studiu, na scenie czy w domu. Takstar udowodnił, że bardzo dobre słuchawki , świetnie wykonane i opakowane  – nie muszą kosztować dużo. Ale o tym klienci mogą przekonać się osobiście dzięki sieci sklepów – MP3Store.pl, które udostępniają sprzęt do odsłuchu. W tej chwili można sprawdzić i przetestować kilkanaście modeli słuchawek Takstar w 8 największych miastach Polski.Oferta słuchawek dostępnych w sprzedaży to zakres od 100zl do 350zl. Często oferują one poziom grania słuchawek kosztujących kilka razy drożej. W Mp3Satore.pl można porównać słuchawki Takstar z innymi producentami słuchawek. Pierwsze testy pokazują, że klienci są zachwyceni. Oferta rozpoczynają słuchawki typowo przenośne na miasto ML520 czy HD2000 poprzez słuchawki do domu i studia jak: HI2050, TS-671 a kończąc na topowych studyjnych konstrukcjach takich jak: PRO80 czy HD6000.

O Takstar:
Założona w 1995 roku, Takstar jest wiodącym producentem w branży elektro-akustycznej. Firma rozpoczynała od produkcji mikrofonów. Obecnie jej oferta to również słuchawki, wzmacniacze głosu, akcesoria i zintegrowane produkty aplikacyjne. Fabryka firmy zajmuje powierzchnie 45.000 m2 gdzie pracuje ponad 1000 pracowników. Fabryka oraz dział R&D zaopatrzone są w setki najnowszych rozwiązania i maszyn z rynku europejskiego i amerykańskiego. Takstar produkuje rocznie 2,5 mln mikrofonów i 1,2mln słuchawek. Posiada własny dział R&D a w kooperacji z kilkunastoma instytucjami zajmującymi się badaniami dźwięku oraz specjalistami w tej dziedzinie z całego świata, stworzyła laboratorium , w którym testują najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie.

O dystrybutorze:
Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marek: QPAD, iriver, Cowon iAUDIO, Parrot, Laberg, iGO, Meizu, MPIO, FiiO, SoundMAGIC, Cresyn, DigiDock i wielu innych. MIP jest również wyłącznym importerem kilku z powyższych marek. Produkty oferowane przez MIP można znaleźć na półkach wielu renomowanych sklepów, takich jak Electro World, MediaMarkt, Saturn, Sferis, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Avans, Optimus. Od 2004 roku działa także należąca do MIP sieć sklepów MP3Store oferująca wysokiej jakości przenośne urządzenia multimedialne i akcesoria. We wszystkich sklepach stacjonarnych klienci mają możliwość przetestowania bogatej gamy odtwarzaczy audio i wideo, słuchawek, głośników oraz akcesoriów. MP3Store to także sklep internetowy oraz największe internetowe źródło informacji na temat przenośnego sprzętu multimedialnego w Polsce w postaci forum MP3Store liczącego ponad 30 tysięcy użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *