MIP.biz.pl

GŁOŚNIK IRIVER LS150 – IDEALNY PARTNER AUDIO DO DOMU

Home »  Iriver »  GŁOŚNIK IRIVER LS150 – IDEALNY PARTNER AUDIO DO DOMU

GŁOŚNIK IRIVER LS150 – IDEALNY PARTNER AUDIO DO DOMU

On 30 sierpnia, 2016, Posted by , In Iriver, By , , With No Comments

Pięć słów: prostota, funkcjonalność, wyrafinowanie, elegancja i moc.
To słowa, które w pełni opisują nowy bezprzewodowy głośnik iriver LS150.
iriver LS150 to muzyka wszędzie tam gdzie chcesz i w jakości jakiej zazdroszczą nam inni.

iriver LS150 to 3 drożny system oparty na 6 głośnikach: 2 tweetery, 2 medium, 1 sub i 1 pasywny. Zestaw został stuningowany przez fachowców z Astell&Kern. Dzięki takiej konstrukcji i dużej mocy 20W możemy nagłośnić spore pomieszczenie. Podczas prezentacji głośnika w ponad 40m pomieszczeniu zapewnił on dźwięk dobrze słyszalny mimo obecności kilku osób i prowadzonych rozmów.

iriver_ls150_5

Wszystkim sterujemy za pomocą aplikacji oraz tabletu lub smartfonu, a same głośniki komunikują się poprzez sieć WiFi. Z iriver LS150 możemy odtwarzać muzykę bezprzewodowo z innych urządzeń dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, Wifi oraz gnieździe AUX, które jest też gniazdem anteny dla wbudowanego radia FM. Złącze USB pozwala podpiąć pendrive lub twardy dysk z muzyką.

Dzięki aplikacji na smartfony „iriver Live Stream” działającej zarówno pod Android jak iOS, możemy streamować muzykę korzystając z dodatkowych serwisów takich jak: Tidal, vTuner, Tuneln, Douban, iHearRadio, Ximalaya, Qingtingfm, QQMusic i STREA. Możemy też dodawać inne serwisy lub soundcasty. Użytkownik ma możliwość przesyłania każdego sygnału za pośrednictwem AirPlay. Wszystko to możemy łatwo sparować dodatkowo poprzez funkcję NFC. iriver LS150 wspiera również NAS i DLNA.
Pliki audio jakie obsługuje głośnik iriver LS150 to: MP3, WMA, WAV, ALAC, AAC, APE, OGG, FLAC również w 24bit/192kHz!

iriver_ls150_2

 

Pojedyncze głośniki iriver LS150 możemy parować w typowe zestawy stereo. Z takiego podwójnego zestawu LS150 uzyskujemy konkretne rezultaty mogące konkurować z zestawami audio głośników pasywnych.
Tylko w iriver LS150 mamy głośniki i źródło, a do tego wiele opcji dodatkowych: stereo, multiroom, AirPlay, iriver Live Stream, NAS i DLNA.

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja: głośnik iriver LS150 odtwarza muzykę nawet w rozdzielczości 24bit i do 192kHz. Takich urządzeń na rynku jest bardzo mało i nie zawsze działają tak jak trzeba. Nasz głośnik zaskoczy jakością każdego melomana, umili czas w pracy lub w kuchni. Stanie się niezastąpiony w sypialni jak i w czasie wakacyjnych wojaży.

 

Comments are closed.