MIP.biz.pl

CAMPFIRE AUDIO – Ogniste słuchawki nie z tej Ziemi, ale dla Ludzi

Home »  Campfire Audio »  CAMPFIRE AUDIO – Ogniste słuchawki nie z tej Ziemi, ale dla Ludzi

CAMPFIRE AUDIO – Ogniste słuchawki nie z tej Ziemi, ale dla Ludzi

On 13 października, 2017, Posted by , In Campfire Audio,Nowości, With No Comments

Campfire Audio to marka amerykańska, której producentem jest ALO Audio wywodząca się z Portland ze stanu Oregon, firma z tradycjami, znana z produkcji przewodów oraz wysokiej klasy wzmacniaczy. Campfire Audio to oferta słuchawek dokanałowych wysokiej klasy, dla bardziej wymagających klientów. Słuchawki wyróżniają się ciekawym wyglądem oraz wieloprzetwornikową konstrukcją. Do tej pory słuchawki nie były oficjalnie sprzedawane w Polsce i w Europie. Dziś witamy te niesamowite produkty w gronie najlepszych słuchawek dostępnych na naszym rynku.

Producent oferuje ciekawą gamę modeli, z których można wyłonić modele z przetwornikiem dynamicznym oraz te z przetwornikiem armaturowym. Każdy poszukujący inspirującego i wyrazistego dźwięku znajdzie tu coś dla siebie. Nie tylko ze względu na cenę, ale również na charakter i sygnaturę brzmienia.

Linia słuchawek armaturowych oferuje od jednego do kilku driverów na kanał. W przypadku słuchawek dynamicznych jest to z reguły jeden przetwornik. Wszystkie modele cechuje jednak zaawansowana konstrukcja oraz precyzja wykonania. Firma szczyci się własnymi rozwiązaniami, często są to zabiegi nie występujące u innych producentów, dlatego też wiele czynności wykonywanych jest ręcznie. Doświadczenie i zaawansowana technologia wyrobu pozwoliła firmie nie tylko osiągnąć znakomite brzmienie, ale również świetną ergonomię i trwałość swoich produktów, a przez to również pozycję na rynku amerykańskim.

Producent wyposaża swoje produkty w najwyższej jakości kable z popularnym na terminalem połączeniowym typu MMCX. Do każdego modelu dodawany jest komplet tipsów oraz bardzo praktyczny i świetnie wykonany pokrowiec, który wyróżnia się wśród konkurencji wewnętrznym poszyciem chroniącym nasze skarby przed zarysowaniem, obiciem czy zmienną temperaturą.

Campfire Audio to przede wszystkim innowacja oraz własne rozwiązania począwszy od dołączanych akcesoriów po elementy wykończenia i budowy słuchawek. Każdy element jest tutaj wykonany i przemyślany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Modele z przetwornikiem dynamicznym jako pierwsze na świecie odlewane są ze stopu metalu. Daje to zresztą niebagatelne rezultaty brzmieniowe dzięki właściwością jakie oferuje taka technologia.

W najbliższych planach producent przymierza się do wypuszczenia modeli nausznych pracujących w technologii Bluetooth

 

Aktualnie dostępne w ofercie modele z serii armatur

 

Campfire Audio OrionFor the Love of Reference recording.

Dla tych, którzy oczekują przekazu 1:1, muzycznej treści jaką faktycznie artysta/producent miał do przekazania. Filozofią tej słuchawki jest – mniej znaczy więcej. Codzienne obcowanie z tymi słuchawkami ewoluuje w prawdziwą przyjemność słuchanie. Cena detaliczna 1399zł brutto.

Campfire Audio NovaFor the Love of Music.

Ten model sprawi, że twoje ulubione nagrania dostaną nowe życie. Dzięki połączeniu dwóch driverów to słuchawki grające rozrywkowo a z drugiej strony relaksacyjne. Duży i angażujący dźwięk. Świetne w każdym gatunku muzycznym.

Cena detaliczna 1999zł brutto.

Campfire PolarisEmotionally Engaging and highly resolving.

Najnowszy model, który wchodzi właśnie do sprzedaży. Polaris to słuchawki spójne w całym brzmieniu, ale o tonalnej finezji. Kiedy by ich nie słuchać i czego by nie słuchać, od razu wywołują uśmiech na twarzy. Czego więcej chcieć…?

Cena detaliczna 2399zł brutto.

Campfire Jupiter –  For the truly dynamic recording.

Oferują mnóstwo emocji i szczegółów. Bogaty dźwięk wielkich rozmiarów. Ogromna klarowność przekazu. Pierwszy raz, właśnie w tym modelu, producent zastosował własnego patentu technologię o nazwie TEAC.

Cena detaliczna 3299zł brutto.

Campfire Andromeda – For the Very Best listening experience.

Ten model emanuje niespożytą wręcz kontrolą nad każdym detalem dźwięku. Dostajemy pełne spektrum brzmienia niemal do granic przekraczających nasze horyzonty muzyczne. Ten model jest ukoronowaniem serii słuchawek armaturowych.

Cena detaliczna 4500zł brutto.

 

Aktualnie dostępne modele z przetwornikiem dynamicznym

 

Campfire Lyra II – For the natural presentation of music.

Świetne połączenie stopu metalu z przetwornikiem dynamicznym z berylu zaowocowało potężnym dźwiękiem i rewelacyjną dynamiką. Sonicznie to specjał, jeśli nie użyć słowa rarytas.

Cena detaliczna 2899zł brutto.

Dorado – For the most fun listening session, ever.

To słuchawki inne niż wszystkie – wyjątkowe. Połączenie trzech technologii od Campfire stworzyło fenomenalny obraz brzmienia. Detaliczny, pełny i angażujący dźwięk.

Cena detaliczna 3999zł brutto.

Campfire Vega – For the most refined musical presentation.

W tym modelu wykorzystano diamentowy driver – niezrównany w swojej klasie. Dzięki czemu dźwięk płynący z Vegi jest oszałamiająco klarowny i naturalny podkreślający ogromną liczbą mikro detali i dynamikę. Dźwięk Vega jest klasą samą w sobie, jest w stanie wyartykułować najmniejsze niuanse w muzyce.

Cena detaliczna 5299zł brutto.

Od maja 2017 słuchawki są już w sprzedaży w wybranych sklepach audio, a także w sklepach MP3store z grupy Audiokracja, gdzie jest też możliwy odsłuch. Zapraszamy.

Słuchawki CAMPFIRE AUDIO, będzie można również odsłuchać podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show 2017 na Strefie słuchawek, której Partnerem jest forum.mp3store.pl – największe forum o przenośnym audio.

Comments are closed.