MIP.biz.pl

EarMen Stack – nowoczesny system audio w kompaktowej formie

Home »  EarMen »  EarMen Stack – nowoczesny system audio w kompaktowej formie

EarMen Stack – nowoczesny system audio w kompaktowej formie

On 14 października, 2022, Posted by , In EarMen, With No Comments

EarMen Stack to zestaw zawierający wzmacniacz słuchawkowy CH-Amp wraz z zasilaniem liniowym, Tradutto DAC i streamerem Staccato. Wszystkie urządzenia z zestawu EarMen Stack są wykonane w technologii CNC z solidnego bloku aluminium, dzięki temu jest niezwykle trwały i wytrzymały. Płytki PCB są osadzone w solidnej aluminiowej obudowie, dającej płytom większą ochronę wewnątrz obudowy oraz dodatkowe izolacja od wpływów zewnętrznych.

EarMen Stack to najlepszy system high-end, który jest wszystkim, czego kiedykolwiek będziesz potrzebować. Nie bez powodu został nagrodzony przez międzynarodową organizację znakiem EISA award 2022-2023.

 

Oto jak eksperci EISA, czyli międzynarodowy zespół składający się z redaktorów najważniejszych magazynów audio na świecie, argumentowali przyznanie tak prestiżowej nagrody systemowi EarMen Stack: ”Oferując Stack czyli zestaw czterech oddzielnych jednostek w precyzyjnie wykonanych aluminiowych obudowach, z których każda jest przeznaczona do swojej szczególnej roli, EarMen stworzył genialne samodzielne rozwiązanie dla miłośników słuchawek do strumieniowania. Staccato to smukły streamer kontrolowany przez przyjazną dla użytkownika aplikację na smartfona, która przesyła dźwięk wysokiej rozdzielczości do w pełni zbalansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego Tradutto.

Przedwzmacniacz/wzmacniacz słuchawkowy CH-Amp będący kontynuacją zbalansowanego toru jest w stanie zasilić nawet najbardziej wymagające słuchawki. Każdy komponent EarMen może być używany oddzielnie, ale dopiero po złożeniu ich w całość i zasilaniu przez trzywyjściowy zasilacz dołączony do wzmacniacza CH, otrzymujesz system o wysokiej wydajności, który naprawdę błyszczy.”

Zdjęcia hi-res: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/14qjy-GV6t4zRh-jBCJc9E7z_nnO-roiS

EarMen CH-AMP

EarMen CH-Amp to w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy, a także przedwzmacniacz, który może dostarczyć moc wyjściową 3,8W. W CH-Amp zaimplementowana jest topologia wzmacniacza kompozytowego. Wykorzystane kondensatory WIMA oraz elektrolity audio w połączeniu z niskoszumowymi rezystorami MELF i wzmacniaczami operacyjnymi SoundPlus OPA1642 okazały się świetne do uzyskania neutralnego dźwięku. EarMen CH-Amp ma doskonały stosunek sygnału do szumu i charakterystykę THD, świetną dynamikę i dużą moc, gdzie charakterystyka urządzenia zmienia się bardzo mało nawet przy dużych obciążeniach. Cena sugerowana wzmacniacza EarMEn CH-AMP wynosi 7390 zł brutto.

Zdjęcia hi-res: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1Rus8LywSO1xuL2vgC9gNXKfyCRya9cut

EarMen Staccato

Staccato to sieciowy streamer muzyki gdzie zintegrowano sprzęt oraz oprogramowanie umożliwiające  zarządzanie oraz odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczość. Możemy odtwarzać materiał zarówno z lokalnych kolekcji muzycznych jak i z serwisów muzycznych online. Aplikacja działająca pod systemami Android oraz IOS w przyjazny sposób wspomaga poruszanie po bibliotece oraz portalach przesyłania strumieniowego włączając w to radia internetowe oraz podcasty. Staccato wspiera również technologie Connect dla najpopularniejszych serwisów muzycznych, która pozwala połączyć się z serwisem bez udziału dedykowanej aplikacji. EarMen Staccato to również idealny dodatek do naszego obecnego sytemu jeśli brakuje Nam jedynie dobrego streamera. Zajmuje niewiele miejsca, ma minimalistyczny a jednocześnie jest na tyle kompaktowy, że można go schować dosłownie wszędzie. Cena sugerowana EarMen Stacatto wynosi 5995 zł brutto.

Zdjęcia hi-res: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1joQdwxO27PUQY6TLzUedKwWk5SuLo_wY

Earmen Tradutto

Tradutto to w pełni zbalansowany przetwornik cyfrowo-analogowy Ultra Hi-Res znacząco poprawiający wydajność dźwięku Twojego systemu. Sercem Tradutto jest cyfrowo-analogowy chip ESS Sabre ES9038K2M, który obsługuje cyfrowe pliki audio do 32bit/768kHz lub DSD512, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką w wysokiej rozdzielczości. Tradutto pozwoli Ci cieszyć się muzyką z dowolnego źródła, takiego jak Coaxial, USB, TOSlink lub HD Bluetooth. Niezależnie od źródła, Tradutto pozostaje prawdziwy, odtwarzając naturalny charakter każdego instrumentu oraz muzykalność jaka za tym idzie. Oferuje wiele opcji filtrów i wolność wyboru, do której można dostosować własną wrażliwość i możliwości. Cena sugerowana EarMen Tradutto wynosi 3995 zł brutto.

Zdjęcia hi-res: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1bkErYlE79qCPfVbx_lvmGIRvYGYnWnYH

Premiera zestawu EarMen Stack w Polsce będzie miała miejsca podczas targów Audio Video Show 2022 w Strefie Słuchawkowej na stoisku HiFiPRO/MP3Store. Produkt będzie również dostępny do odsłuchu w wyżej wymienionej sieci sklepów.

Comments are closed.