MIP.biz.pl

Phiaton by Cresyn – Zmiany w wizerunku marki

Home »  Cresyn »  Phiaton by Cresyn – Zmiany w wizerunku marki

Phiaton by Cresyn – Zmiany w wizerunku marki

On 9 marca, 2018, Posted by , In Cresyn,Phiaton, By ,,,, , With No Comments

Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji słuchawek stawia koreańskiego producenta Cresyn Co. Ltd. w czołówce producentów słuchawek dla największych marek świata. Około 90% produkcji to produkty ODM dla takich Brandów jak Sony, Audio-Technica, Denon, Samsung, Apple, LG i wiele innych. Pozostała część produkcji to produkty sprzedawane pod logami marek własnych: Cresyn – Linia konsumencka oraz Phiaton – Linia Premium.

Marka własna producenta – Cresyn stworzona na rynek konsumencki powoli jednak zostaje wygaszana na rzecz innej marki tego samego producenta – PHIATON, która do tej pory postrzegana była na rynku jako oferująca produkty z linii ekskluzywnej. Początkowo część modeli będzie oznaczana logo Phiaton by Cresyn.

 

Oferta Phiatona jest ciągle uzupełniana o nowe modele i nowe rozwiązania technologiczne. Dzięki niskim cenom i wysokiej jakości produktów każdy może sprawdzić, jak to jest mieć nowoczesne i dobre słuchawki nie wydając fortuny.

A o to kilka przykładów modeli z najnowszej linii producenta.

Phiaton C170S

Ukłonem w kierunku osób aktywnych, uprawiających sport lub tylko w życiu “zabieganych” są typowe słuchawki sportowe Phiaton C170S, to słuchawki idealnie dopasowane do Twojego ucha, wygodne, lekkie i stabilne do tego z brzmieniem pełnym życia. Dodatkowy element zaczepienia słuchawki w uchu ogranicza jej wypadanie lub zmianę położenia. Słuchawki takie jak TY.

Sugerowana cena brutto słuchawek Phiaton C170S wynosi 79 PLN. Słuchawki Phiaton C170S są już dostępne w wybranych sklepach audio oraz do odsłuchu i testów w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

 

Phiaton C465

Mimo małych rozmiarów Phiaton C465S zaskakują potężnym i dynamicznym dźwiękiem.  Charakterystyczny ciekawy wygląd, szerokie możliwości dopasowania do ucha oraz dopracowane szczegóły wykończenia – Phiaton C465S. Wykorzystane w tym modelu przetworniki to najnowsza 12 mm konstrukcja Phiatona. Słuchawki charakteryzują się czystą reprodukcją wysokich częstotliwości oraz bogactwem tonów niskich. C465S wyposażone są w pilota z mikrofonem co umożliwia rozmowy i sterowanie odtwarzaniem w urządzeniach typu iOS i Android.

Sugerowana cena brutto słuchawek Phiaton C465 wynosi 129 PLN. Słuchawki Phiaton C465 są już dostępne w wybranych sklepach audio oraz do odsłuchu i testów w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Phiaton C230S Sports

Phiaton C230S, aby wysiłek był przyjemnością! Kolejne w ofercie Phiatona słuchawki dla aktywnych. Sport i muzyka zawsze były w parze, teraz jeszcze bardziej polubisz swoje treningi. Pożegnaj się na zawsze z luźnymi, wypadającymi z uszu słuchawkami. C230S zostały wyposażone w silikonowe skrzydełka w celu spersonalizowanego i stabilnego dopasowania. Słuchawki odporne są na pot i wilgoć. Pilot na kablu słuchawek kompatybilny jest z urządzeniami opartymi na systemie iOS i Android. Bogata paleta kolorów pozwala dobrać kolor słuchawek na każdy dzień i dla każdego.

Sugerowana cena brutto słuchawek Phiaton C230S sports wynosi 149 PLN. Słuchawki Phiaton C230S Sports są już dostępne w wybranych sklepach audio oraz do odsłuchu i testów w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Oczywiście w ofercie Phiatona nie zabrakło słuchawek bezprzewodowych i z redukcja hałasu

Phiaton BT390

Nowe, bezprzewodowe słuchawki BT 390 łączą w sobie najnowszą technologię bezprzewodową z niesamowitymi funkcjami i epickim brzmieniem w kompaktowej obudowie. Technologia Bluetooth 4.1 zapewnia lepszą jakość dźwięku oraz wydajniejsze bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe. Długi czas pracy na baterii zapewnia do 30 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. 40-milimetrowe przetworniki Phiaton posiadają zoptymalizowany system kontroli wibracji, kładąc dodatkowy nacisk na wysokie częstotliwości, podczas gdy duże magnesy neodymowe zapewniają bogaty, przyciągający uwagę bas. Miękkie pady nauszne zapewniają wygodne dopasowanie nawet podczas długotrwałego użytkowania, a składana konstrukcja sprawia, że te małe słuchawki są idealne dla osób dojeżdżających do pracy i osób często podróżujących.

Sugerowana cena brutto słuchawek Phiaton BT390 wynosi 279 PLN. Słuchawki Phiaton BT390 są już dostępne w wybranych sklepach audio oraz do odsłuchu i testów w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Phiaton BT460

Nowy produkt od Phiaton, słuchawki bezprzewodowe BT 460 oferują inteligentne, nowe funkcje i minimalistyczny design, który odróżnia je od wielu różnych produktów na dzisiejszym rynku słuchawek. Te doskonale wykonane słuchawki, zaprojektowane dla maksymalnego komfortu odsłuchu, zapewniają bezprecedensową technologię audio. Z interfejsem dotykowym, inteligentną funkcją play- pauza, BT 460 Słuchawki będą cały czas z Tobą aż do momentu ich zdjęcia. Sprawiają, że dzięki technologii ShareMe ™, umożliwiają wielu użytkownikom BT 460 dzielić ten sam film lub muzykę. Czas pracy 20h.

Sugerowana cena brutto słuchawek Phiaton BT460 wynosi 699 PLN. Słuchawki Phiaton BT460 są już dostępne w wybranych sklepach audio oraz do odsłuchu i testów w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Phiaton BT330 NC

Pozwól, by technologia aktywnej redukcji szumów sprawiła, że Twoja kolejna podróż do pracy lub lot samolotem będzie spokojnym, regenerującym doświadczeniem. Kompaktowe słuchawki BT330 NC eliminują do 95% szumów o niskiej częstotliwości. A kiedy nadejdzie czas, aby zwiększyć głośność lub zająć się pracą, docenisz przesyłanie czystego dźwięku do urządzeń obsługujących Bluetooth. Głębokie basy i ostre soprany są dostarczane przez potężne 40-milimetrowe przetworniki, dzięki czemu można znakomicie poczuć moc dźwięku podczas noszenia słuchawek BT330 NC. Wykonuj i odbieraj rozmowy z telefonów komórkowych, słuchaj muzyki lub po prostu ciesz się chwilą ciszy dzięki tym wytrzymałym słuchawkom.

Sugerowana cena brutto słuchawek Phiaton BT330 NC wynosi 599 PLN. Słuchawki Phiaton BT330 NC są już dostępne w wybranych sklepach audio oraz do odsłuchu i testów w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Dystrybutor: MIP

www.mip.bz

Strona produktowa:

www.phiaton.pl, www.cresyn.pl

Kontakt dla prasy:

superata@superata.com

O Phiaton:

Phiaton to marka premium stworzona przez koreańskiego producenta Cresyn Ltd. To jeden z najstarszych producentów słuchawek na świecie. Firma istnieje ponad 50 lat. Swoje istnienie rozpoczęła od produkcji igieł gramofonowych. Wkrótce jednak skupiła się na słuchawkach, oferując głownie serwis ODM/OEM dla dużych producentów takich jak: Apple, Iriver, Panasonic, Samsung, Toshiba, LG, JVC, Denon, Aiwa, Audio-Technica, Motorola , Sagem, Sony,  NEC, Sharp, BlackBerry, HP, Pantech i wielu innych. Od 25 lat firma oferuje produkty pod swoją marką – Cresyn (rynek masowy) oraz Phiaton (rynek HI-End). Produkty spod loga Phiaton skierowane są do klientów lubiących smak luksusu i ceniących sobie najwyższą jakość brzmienia.

Comments are closed.