MIP.biz.pl

Blue Note – Limited Edition na 75-ą Rocznica

Home »  Astell&Kern »  Blue Note – Limited Edition na 75-ą Rocznica

Blue Note – Limited Edition na 75-ą Rocznica

On 10 października, 2014, Posted by , In Astell&Kern, With No Comments

Astell & Kern wiodący producent przenośnych odtwarzaczy audio hi-res, oferujących studyjną jakość dźwięku, wraz z wytwórnią  Blue Note Records, słynącą w świecie jazzu i bluesa,  ogłosili partnerstwo.
Z okazji 75 lecia Blue Note Records na rynek wypouszczono limitowany pakiet 1000sztuk – najlepszych nagrań w nowej jakości 24bit wraz  z odtwarzaczem hi-res Astell&kern AK240, również w specjlanej edycji.

Pakiet zawiera 75 najsłynniejszych płyt z historii Blue Note zremasteringowanych z analogu do plików 192kHz w wysokiej 24-bitowowej roździelczości. Znajdziemy tam m.in. Orindionorthmis . takich wykonawców jak Thelonious Monk, Don Cherry, Art Blakey, Herbie Hancock plus kilkadziesiąt innych  jak również kilka do tej pory nie wydanych płyt. Wszystko w specjalnej ozdobnej wieży, która może przybrać dowolny kształt aby ładnie wyeksponować nową kolekcję,  w tej chwili niemozliwą do kupienia oddzielnie w tej jakości audio.

Szczególną uwagę przyciąga fakt, że wraz z kolekcją otrzymujemy gadżet w postaci odtwarzacza najwyższej jakości audio – Astell&Kern AK240, również w limitowanej odsłonie, przygotowanego specjlanie dla Blue Note na jej 75-lecie. Zestaw ma więc niewątpliwie kolekcjonerski charakter ”Katalog Blue Note Records Jazz to doskonała wizytówka High Resolution Audio, „powiedział Henry Park, CEO iRiver, firmy, która jest właścicielem Astell & Kern.

Linia Astell & Kern przenośnych odtwarzaczy audio wysokiej rozdzielczości zostały zaprojektowane, aby pokazać zakres instrumentarium tych muzycznych gatunków. Teraz „każdy” może posłuchać tych nowych i klasycznych albumów w sposób jaki był zamyslem i intencją artysty oraz izyniera, którzy te nagrania tworzyli.

Cena: 30 000zl. Tyle będzie kosztować zestaw Astell & Kern Blue Note 75, pakiet, który nie tylko dostarczy muzykę, ale system potrafiący ją odtworzyć w niedostępnej do tej pory jakości. Dla prawdziwych koneserów to znakomity  zestaw i nie lada gradka z samego jego posiadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *