MIP.biz.pl

Campfire Audio IO & Polaris2 Żywe Emocje

Home »  Campfire Audio »  Campfire Audio IO & Polaris2 Żywe Emocje

Campfire Audio IO & Polaris2 Żywe Emocje

On 28 czerwca, 2019, Posted by , In Campfire Audio, By ,,,, , With No Comments

Producent z Portland nie próżnuje i właśnie zaprezentował dwa kolejne produkty, tym razem pochylając się nad tymi, którzy nie chcą na dokanałowe monitory odsłuchowe przeznaczać fortuny. Co by nie mówić obydwa modele dostarczają bez mała emocji o czym w dzisiejszych czasach, prześcigania się w jakości dźwięku, wielu producentów po prostu zapomina. I na tym dziś się skupimy.

Campfire Audio IO to fenomenalnie wykonane słuchawki pod każdym względem, z dbałością o każdy szczegół. Do tego zresztą zdążył Nas już przyzwyczaić producent. Samo rozpakowanie jest już czystą przyjemnością bo producent zadbał aby opakowanie było śliczne i otwieraniem przypominało otwieranie prezentów pod choinką.

Słuchawki grają zaskakująco emocjonalnie w tym przedziale cenowym oraz za sprawą dwóch pracujących przetworników armaturowych – nad wyraz wyraźnie, nie jaskrawo, ale spokojnie z dozą emocji i głębi, której nie sposób spotkać u konkurencji. Słuchając ich dłużej, uzależniają. To bardzo wdzięczne słuchawki, każdy materiał przetwarzają bardzo przyjemnie, za każdym razem jesteśmy w stanie usłyszeć coś nowego. Całe pasmo oddane bardzo przyjemnie, z nienarzucającym się szczegółem oraz z delikatną głębią na środku powoduje, że z miłą chęcią się do nich wraca nawet posiadając dużo lepsze, droższe słuchawki. Dają wiele radości ze słuchania a przy tym są niezmiernie wygodne dzięki czemu można się ponieść wielogodzinnej sesji z muzyką. Cena sugerowana modelu Campfire Audio IO w Polsce wynosi 1299 zł brutto.

Campfire Audio Polaris 2 podobnie jak model IO wykonane są na najwyższym poziomie i z odpowiednią ku temu precyzją. Od pierwszych dźwięków dają nam znak, że mają dodatkowy składnik, względem modelu IO i poprzednika serii, Polaris. Grają dużym dźwiękiem, z doskonale napowietrzoną sceną, z doskonałym rozlokowaniem wykonawców. Momentami grają intymnie, bardzo wyraźnie, a za chwilę pokazują pazur. Bardzo emocjonalne odwzorowanie całego pasma, z delikatnym naciskiem na dół oraz szczegół w górnej części pasma. To z pewnością cechy, których wielu z nas może oczekiwać. Grają dużym dźwiękiem nigdzie się nie gubiąc, dając ogromną radość z każdego odtwarzanego materiału. To już prawdziwie audiofilska słuchawka, mająca wzbudzić ogromne emocje u każdego, kto jej spróbuje. Cena sugerowana modelu Campfire Audio Polaris 2 w Polsce wynosi to 2290 zł brutto.

Obydwa produkty można odsłuchać i kupić w specjalistycznych sklepach audio.

 

Comments are closed.