MIP.biz.pl

DIVOOM MACCHIATO na wakacje z muzyką

Home »  Divoom »  DIVOOM MACCHIATO na wakacje z muzyką

DIVOOM MACCHIATO na wakacje z muzyką

On 26 czerwca, 2019, Posted by , In Divoom, By ,,,,, , With No Comments

Divoom Macchiato już samą nazwą przywodzi na myśl kulturę włoską. Przy pierwszym kontakcie oszałamia urodą i włoskim stylem nawiązując wyglądem do lat 70/80 ubiegłego wieku. Pastelowe kolory podkreślają wyjątkowość tego produktu. Brakuje tylko w zestawie włoskiego skutera i pięknej dziewczyny. Ten niepowtarzalny głośnik kryje w sobie to co najlepsze – jak rozkoszowanie się kawa macchciato w letnie popołudnie

Budowa i dźwięk

Korpus Macchiato wykonany jest z metalu, pokrytego potrójną warstwą kompozytowej farby fortepianowej. Wrażenie estetyczne jest niesamowite.

Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji, Macchiato oferuje wyjątkowe doznania odsłuchowe. Zadbali o to inżynierowie dźwięku Divoom, którzy poświęcili dużo czasu, aby odpowiednio i dokładnie skalibrować dźwięk Macchiato korzystając z najnowszej technologii DSP. Bez wątpienia, jest to najlepszy głośnik w swojej klasie!

Dzięki pełnozakresowemu dostrojonemu głośnikowi oraz dwóm basowym radiatorom pasywnym Macchiato zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Wykorzystuje 40mm głośnik, dzięki któremu to maleństwo zaskoczy swoją mocą. Dodatkowo obsługuje parowanie stereo TWS. Możesz więc skojarzyć ze sobą dwa Macchiato, aby uzyskać podwójną moc brzmienia i to w stereo.

Radio FM i Bluetooth 5.0

Macchiato to również odbiornik FM. Po prostu podłącz do niego antenę i ciesz się słuchaniem swoich ulubionych stacji radiowych. Transmisja Bluetooth 5.0 pozwala na stabilniejsze połączenie bezprzewodowe i uzyskanie większego zasięgu. Przy sparowaniu z telefonem dzięki wbudowanemu mikrofonowi możemy prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym.

Długi czas pracy

Wbudowany w Divoom Macchiato akumulator o dużej pojemności 1400MAH, pozwala przy pełnym naładowaniu osiągnąć do 8 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. To wystarczający wynik aby umilał Nam czas podczas podróży czy codziennego relaksu.

Divoom swoje produkty tworzy z pasją dla ludzi w każdym wieku i dla każdego portfela. Produkty Divoom są dopracowane i wyjątkowe. Mogą konkurować z najlepszymi. Macchiato jest niesamowity nawet w gamie tak różnorodnych produktów jaką posiada Divoom. Machiato dostępny jest w 5 atrakcyjnych wersjach kolorystycznych a więc każdy dobierze coś dla siebie.

Mały, uroczy, mocny, świetnie wykonany i pięknie grający – to pierwsze słowa jakie padają przy kontakcie z tym produktem. Warto podkreślić, że sam fakt odpakowywania produktu budzi sporo emocji. Opakowanie bardzo ładne, prezentowe, bardzo ekskluzywne co aż dziwi przy tak niewielkiej cenie. A jednak, cena sugerowana Divoom Macchiato dla polskich klientów to jedynie 249zł brutto. Aż trudno się oprzeć by nie zabrać go na wakacje.

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary: 95.7L x 53W x 64.7H mm
 • Waga: 340 g
 • Moc wyjściowa: 6W
 • Rozmiar głośnika: 40 mm
 • Pasmo przenoszenia: 80 – 20kHz
 • Stosunek sygnału do szumu: ≥85dB
 • Czas odtwarzania: do 6 godzin
 • Pojemność baterii: 1400mAh
 • Napięcie baterii: 3,7V
 • Zasięg bezprzewodowy: do 10 m
 • Zgodność z technologią Bluetooth: 5.0

 

 

Comments are closed.