MIP.biz.pl

Słuchawki SoundMAGIC P55 Vento – Kunszt w każdym calu

Home »  SoundMagic »  Słuchawki SoundMAGIC P55 Vento – Kunszt w każdym calu

Słuchawki SoundMAGIC P55 Vento – Kunszt w każdym calu

On 21 listopada, 2016, Posted by , In SoundMagic, With No Comments

Nowe słuchawki SoundMAGIC P55 Vento to owoc dwóch lat projektowania, testowania i prób. Każdy szczegół był wielokrotnie udoskonalany i poprawiany aż do osiągnięcia perfekcji. Model P55 Vento został wykonany w całości przez inżynierów dźwięku SoundMAGIC, z zastosowaniem w przetwornikach miedzianych uzwojeń pochodzących od japońskich dostawców.

SoundMAGIC P55 Vento posiadają aluminiową i solidną konstrukcję, która zapewnia nie tylko trwałość poszczególnych elementów, ale również wysoki komfort noszenia. Odpinany zestaw okablowania to kolejne rozwiązanie, które w przypadku awarii kabla, nie powoduje, że musimy rozstać się ze swoimi słuchawkami. SoundMAGIC P55 Vento, to model, który pomimo tego, że przykuwa uwagę ekskluzywnym wyglądem , to zachowuje prostotę i pełen minimalizm. Jednocześnie odpowiednia wielkość świetnie sprawdzi się podczas słuchania i w domu i w drodze.

SoundMAGIC P55 Vento wyposażono w 40 mm przetworniki, doskonale zestrojone i zapewniające perfekcyjną jakość dźwięku. Brzmienie jest bardzo emocjonujące, pełne detali i smaczków okraszonych dobrze kontrolowanym basem. Bas jest ciepły i miękki, nie zakrywa reszty pasm. Średnie tony są naturalne, nie za jasne i nie za ciemne. Wysokie tony pozostają klarowne i bez zniekształceń. Słuchacz jest mocno zaangażowany w to co się dzieje na niesamowitej scenie, którą prezentują P55 Vento.

Aby osiągnąć takie brzmienie producent stworzył 68 odmiennie brzmiących przetworników i testował je w dwóch różnych korpusach. Pierwszym celem przy projektowaniu był dźwięk, ale też odpowiedni wygląd, wygoda i co najważniejsze wytrzymałość. P55 Vento mają sprawdzić się w każdych warunkach i zagrać na wysokim poziomie z każdym sprzętem, nie tylko tym najdroższym, ale również ze zwykłym smartfonem.

Wraz ze słuchawkami otrzymujemy twarde etui, dwa kable – w tym jeden z pilotem i mikrofonem, adapter do komputera, adapter do telefonu i woreczek na kable. Pilot jest trzy przyciskowy zgodny ze standardem Apple.

Specyfikacja techniczna:

  • Typ: nauszne, zamknięte
  • Przetwornik: 40mm dynamiczny z NdFeB
  • Częstotliwość: 15Hz – 22kHz
  • Impedancja: 35 Ω
  • Czułość: 110 dB
  • Kabel: 1,2m x 2 sztuki
  • Wtyk: 3,5 mm kątowy
  • Waga: 285 g
Comments are closed.