MIP.biz.pl

Astell&Kern z dostępem do Największej platformy muzycznej

Home »  Astell&Kern »  Astell&Kern z dostępem do Największej platformy muzycznej

Astell&Kern z dostępem do Największej platformy muzycznej

On 29 października, 2014, Posted by , In Astell&Kern,Iriver, With No Comments

Qobuz, największy na świecie serwis muzyczny HD oraz Astell & Kern, producent wysokiej klasy przenośnych odtwarzaczy HD audio, mają ten sam cel – zapewnić najlepszą możliwą jakość odsłuchu dla melomanów. Obie firmy z dumą ogłosiły premierę swojej aplikacji A&K do korzystania z platformy Qubuz na wszystkich odtwarzaczach audio Astell & Kern z bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Rozpoczeta wspólpraca, umożliwia użytkownikom odtwarzaczy audio AK100II, AK120II i AK240 cieszyć się dostępem do serwisu Qobuz w 9 różnych krajach: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria, Belgia, Luksemburg i Irlandia. Użytownicy z innych krajów takich jak Polska równieżnmogą skorzystać tej możliwości wybierając w swoim urządzeniu strefę czasową któregoś z następujących lokalizacji: Londyn/Dublin , Amsterdam/Berlin, Bruksela. Warunkiem jest również upgrade do najnowszej wersji firmwaru dostępnego na stronie producenta.

Wspólpraca to niewątpliwie kolejny krok w świecie muzyki i jednoczesnie połączenie produktu luksusowego oraz usługi wysokiej klasy serwisu muzycznego dostarczającego materiał muzyczny w najwyższej możliwej definicji, „dokładnie tak, jak artysta ma” w warunkach studyjnych. Stwarza to optymalne wrażenia słuchowe, zarówno w domu jak iw podróży.

Aplikacja A& K umożliwia:

– Przeglądanie i przeszukiwanie największego na świecie sklepu muzycznego HD
– Posłuchania fragmentów ścieżek w jakości High Definition, a także zamówienie bezpośrednio z urządzenia
– Dostęp do pełnej zawartości i zaktualizowanych informacji odnoszące się do utworów i albumów
– Pobranie zakupów zrobionych na stronie Qobuz.com bezpośrednio na odtwarzacz audio za pośrednictwem Wi-Fi
Pobierany jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ nie ma już potrzeby, aby przenieść duże pliki za pośrednictwem komputera!

Qobuz jest pierwszym i jedynym serwisem muzycznym Hi-Fi -online , które zapewnia dostęp do wszystkich etykiet (niezależnych i największych wytwórni) oraz wszystkich artystów we wszystkich gatunkach.

Oferty Qobuz to:

– Nieograniczony dostęp do kontentu muzycznego w jakości CD 16-bit / 44.1 kHz
– Dostęp do ponad 18 milionów utworów w jakości CD
– Dostęp do pona 20 000 albumów w jakości master 24 bity / 192

Qobuz zapewnia również wiele informacji na temat katalogu wydawnictw, w tym tysiące broszur cyfrowych i ekskluzywnego materiału redakcyjnego wysokiej jakości.
Usługi te są dostępne za pośrednictwem pulpitu Qobuz (dla Windows i Mac OS) oraz aplikacji mobilnych (iOS, Android i Windows 8).
Celem Qobuz jest zapewnienie najlepszego serwisu muzycznego na świecie, a obecnie istnieje duża liczba wydawnictw i usług oferowanych wyłącznie przez ten serwis. Dostęp do usługi jest możliwy w wybranych krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *