MIP.biz.pl

Auralic wprowadza obsługę Amazon Music Unlimited

Home »  Nowości »  Auralic wprowadza obsługę Amazon Music Unlimited

Auralic wprowadza obsługę Amazon Music Unlimited

On 2 stycznia, 2022, Posted by , In Nowości, With No Comments

AURALiC, znany producent doskonałych streamerów i przetworników cyfrowo-analogowych
z funkcjonalnością strumieniowania ogłosił, że wprowadza we wszystkich swoich urządzeniach strumieniujących możliwość korzystaniaz platformy Amazon Music Unlimited.

Posiadacze urządzeń marki AURALiC mogą teraz odtwarzać muzykę z serwisu Amazon Music za pomocą aplikacji Lightning DS. Aplikacja ta jest jedną z najbardziej dopracowanych tego typu platform na rynku, posiadając nie tylko masę przydatnych i działających w praktyce funkcji, ale też znakomitą, docenioną przez klientów stabilność i płynność działania. Dodatkowo w przemyślany sposób integruje ona oprogramowanie ze sprzętem, co znacząco zwiększa komfort użytkowania.
W przypadku zaś platformy Amazon Music Unlimited, użytkownicy mogą strumieniować ponad 75 milionów utworów w realnie bezstratnym formacie. Oznacza to głębokość próbkowania na poziomie minimum 16 bitów i przy częstotliwości co najmniej 44.1 kHz (jakość CD). Użytkownicy platformy Amazon Music Unlimited mogą także odtwarzać przeszło 7 milionów utworów w formacie Ultra HD, czyli w rozdzielczości 24 bitów i przy częstotliwościach próbkowania aż do 192 kHz. Rozdzielczość tego kalibru pozwala nam usłyszeć jeszcze więcej szczegółów i znacząco podnosi nie tylko realizm, ale i naturalność przekazu. Co w szczególności można wyraźnie usłyszeć na tak transparentnych urządzeniach, jak źródła marki AURALiC.

Wprowadzając tę nową i pożądaną przez klientów funkcjonalność, zespół inżynieryjny firmy AURALiC po raz kolejny pokazuje, iż stawia klientów na pierwszym miejscu, tworząc urządzenia, które nie po raz pierwszy wytyczają nowe drogi rozwoju sprzętu audio w segmencie hi-end.

Materiał wideo obrazujący nową funkcjonalność znajdą Państwo pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=hZ2Oor-RhZw

Urządzenia marki AURALiC dostępne są do odsłuchu wybranych sklepach audio oraz w sklepach HiFiPRO sieci MP3store.

Comments are closed.