MIP.biz.pl

MONOPRICE Monolith – Nowe modele słuchawek planarnych

Home »  Monoprice »  MONOPRICE Monolith – Nowe modele słuchawek planarnych

MONOPRICE Monolith – Nowe modele słuchawek planarnych

On 17 czerwca, 2020, Posted by , In Monoprice, With No Comments

Nowe modele słuchawek planarnych Monoprice, serii Monolith, idealnie wpasowują się w filozofię firmy, która oferuje produkty dorównujące jakościowo konkurencji, lecz w o wiele lepszej cenie.

Mamy przyjemność zaprezentować Monoprice Monolith M1070, czyli klasyczne planarne słuchawki typu otwartego oraz Monoprice Monolith M1570, tego samego typu, lecz w pełni zbalansowane.

Oba wykorzystują 106 mm przetworniki planarne wraz z symetrycznymi magnesami, dzięki czemu reprezentują bogate, hi-end’owe brzmienie oraz bardzo niski poziom zniekształceń. Otwarta konstrukcja i wentylowane wykończenie z tylnej strony obudowy, umożliwia swobodny przepływ powietrza, co przekłada się na poszerzoną scenę dźwiękową i jeszcze bardziej wyraziste obrazowanie. Dzięki temu możemy poczuć się jak epicentrum wydarzenia muzycznego.

Zarówno w słuchawkach Monoprice Monolith M1070, jak i M1570 postawiono na maksymalny poziom komfortu; są bardzo lekkie, wyposażone w miękki, wyściełany pałąk nagłowny i nauszne pady z pianki pamięciowej. Te ostatnie dostajemy w dwóch zestawach – wykończone owczą skórą lub welurem, dzięki czemu możemy dostosować słuchawki do własnych preferencji. Ich wymiana jest bardzo prosta i szybka.

Wszystkie te cechy sprawiają, że możemy cieszyć się muzyką przez bardzo długi czas, bez najmniejszych oznak zmęczenia.

Comments are closed.