MIP.biz.pl

MrSpeakers AEON – bezkompromisowa jakość dźwięku

Home »  MrSpeakers »  MrSpeakers AEON – bezkompromisowa jakość dźwięku

MrSpeakers AEON – bezkompromisowa jakość dźwięku

MrSpeakers AEON – bezkompromisowa jakość dźwięku i komfort w przystępnej cenie

Zaspokojenie wielu odmiennych potrzeb jak i zróżnicowane możliwości finansowe to cel jaki od zakończenia produkcji modeli słuchawek Alpha i Mad Dog przyświecał przy tworzeniu autorskiej serii słuchawek, producentowi MrSpeakers.

Pierwsze wysiłki MrSpeakers w tym kierunku to słuchawki z linii ETHER i ETHER Flow, które łącznie wygrały ponad 20 nagród za wydajność i design. Ostatnio zaprojektowany zestaw słuchawkowy – MrSpeakers AEON, zawiera całą technologię słuchawek ETHER Flow w kompaktowej, wygodnej i ekonomicznie zaprojektowanej obudowie, zapewniając najlepszą jakość dźwięku ETHER Flow w znacznie przystępniejszej cenie. Podobnie jak poprzednie modele, słuchawki są zaprojektowane i wytwarzane w San Diego w Kalifornii.

mrspeakers aeon pl

W nowym modelu AEON zaimplementowano technologię V-Planar oraz TrueFlow znaną już z topowych modeli producenta serii Ether oraz Ether Flow. Pomimo uproszczonej formy słuchawki genialnie oddają 90% tego co potrafią flagowce. Model AEON ze względu na konstrukcję, nawiązuje bardziej do modelu Ether C Flow. Słuchawki są jednak jeszcze lżejsze a muszle mają owalny kształt. Wtyki pozostawiono identyczne jak w pozostałych modelach.
Słuchawki marki MrSpeakers AEON oferują dźwięk klasy A z odpowiednią szybkością, dynamiką i prezentacją zachowując neutralność i balans tonalny. Oznacza to, że dobrze sprawdzają się we wszystkimi formach muzycznych. Są wręcz rekomendowane dla słuchaczy, którzy preferują realistyczną prezentację z ogromną trójwymiarową sceną.
MrSpeakers AEON są też wystarczająco wydajne, aby używać z przenośnymi jednostkami zachowując jednocześnie dynamikę spotykaną głównie w słuchawkach typu IEM, często dwukrotnie droższych.
Po nowych MrSpeaker AEON można spodziewać się wiele, o czym świadczą chociażby pierwsze recenzje zagraniczne. Biorąc pod uwagę, że nowy model oferuje 90% możliwości swoich braci i kosztuje 50% ceny – AEON mogą okazać się prawdziwą okazją rynkową.
Słuchawki MrSpeakers AEON można będzie kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. W Polsce cenę ustalono na 4000zł brutto.
W wybranych sklepach audio, można już teraz nabyć te słuchawki w ramach przedsprzedaży z 20% rabatem. Spodziewana dostępność na rynku polskim to koniec czerwca 2017 roku.

MRSPEAKERS AEON – CECHY

Słuchawki AEON od MrSpeakers zawierają:
– Całkowicie nowy, planarny przetwornik magnetyczny z technologiami V-Planar i Trueflow
– Pałąk NiTinol z ‘metalu pamięciowego’ o konstrukcji hing-free
– Pałąk wykończony barwioną skórą
– Nowy dummer 1/4″ oraz kabel w oplocie materiałowym z podwójnymi końcówkami 3.5 mm

MRSPEAKERS AEON – SPECYFIKACJA

– Pasmo przenoszenia: (przepraszamy, ale ta specyfikacja jest nadużywana do poziomu absurdu, więc jej nie publikujemy)
– Skuteczność: 97 dB/mW
– Waga: 340 gramów (bez kabla)
– Kabel: z podwójnym połączeniem

Strona producenta

mrspeakers aeon pl mrspeakers aeon pl mrspeakers aeon pl mrspeakers aeon pl mrspeakers aeon pl mrspeakers aeon pl mrspeakers aeon pl mrspeakers aeon pl

Comments are closed.