MIP.biz.pl

SoundMAGIC E10BT – Kultowe słuchawki w wersji Bluetooth

Home »  SoundMagic »  SoundMAGIC E10BT – Kultowe słuchawki w wersji Bluetooth

SoundMAGIC E10BT – Kultowe słuchawki w wersji Bluetooth

On 24 lutego, 2017, Posted by , In SoundMagic, With No Comments

Marka SoundMAGIC na stałe zadomowiła się na światowych rynkach.

Co jakiś czas producent raczy nas wyjątkowymi słuchawkami, którymi pokazuje, że nie trzeba wydawać dużych pieniędzy chcąc kupić produkt wysokiej jakości.

Tym razem są to słuchawki Bluetooth SoundMAGIC model E10 BT, które są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na tego rodzaju rozwiązania.

SoundMAGIC E10 są z nami od dawna w wielu wersjach kolorystycznych i w różnych edycjach z pilotem i bez. SoundMAGIC E10 jest niemal żyjącą legendą – wielokrotnie nagradzaną i docenianą przez tysiące wielbicieli.

Rozwój modelu E10 we wszystkich edycjach wynika z bieżących sugestii klientów i powoduje, że są to prawdopodobnie jedne z najlepszych i najlepiej dopracowanych słuchawek w swojej cenie.

Model E10 to model podstawowy bez pilota i mikrofonu. Bieżąca edycja tego modelu jest edycją odświeżoną z bardziej wytrzymałym posrebrzanym skręcanym kablem typu plecionka. Nowa konstrukcja charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością, metalowa obudowa zmniejsza rezonans co pozwala zwiększyć precyzję reprodukowanego dźwięku oraz podkreślić dynamiczny i bardzo nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu.

 

W serii E10 spotkamy również model E10M (199zł). To wersja z trzyprzyciskowym pilotem i mikrofonem dedykowana do urządzeń mobilnych Apple. Z kolei model E10C (229zł) to wersja kompatybilna ze wszystkimi smartfonami obecnymi na rynku. Uniwersalny pilot umożliwia dostosowanie się do aktualnie używanego telefonu. E10C współpracują ze smartfonami z systemem Android, IOS, Windows oraz Blackberry.

Teraz przyszedł czas na wersję bezprzewodową SoundMAGIC E10 BT – czyli z modułem bluetooth. SoundMAGIC E10BT dzięki wyjątkowemu połączeniu wyrafinowanego brzmienia i najnowszych technologii wyróżnia się wśród wielu znacznie droższych modeli słuchawek.

SoundMAGIC oferuje jakość brzmienia na poziomie 2-3 krotnie droższych słuchawek tego typu. Brzmienie SoundMAGIC E10BT wyróżniają lekko ocieplone wokale i doskonale wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy potężnego dźwięku będą zadowoleni.

SoundMAGIC E10BT to wolne ręce i nieskrępowane ruchy, ale też znacznie większa wytrzymałość na uszkodzenia, ponieważ jak ogólnie wiadomo elementem najbardziej narażonym na uszkodzenia jest połączenie przy wtyku jack. Łącząc się z urządzeniami bezprzewodowo problem z jack znika.

 

Słuchawki SoundMAGIC E10BT można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. Sugerowana cena detaliczna wynosi 249zł brutto.

 

Dane techniczne

Bluetooth Specification          Bluetooth V4.2

Frequency Range                   2.402~2.480 GHz

Transmission Range               10m

Driver                                     Dynamics, 13.5 mm, Neodymium

Impedance                              46±10% Ω

Sensitivity                               100±3 dB at 1KHz

Transmission Power               Class 2

Working Current                    20 mA

Continuous Playback music   10~12 h

Continuous Talk Time            8~10 h

Standby Time                         200 h

Frequency Response              20 Hz~20 KHz

Audio Output                          CD sound quality,44.1,48 KHz 16bit stereo

Power Management Modes   Standby, Ready, Pause, Sleep

Operation/Storage                 – 20°C to 60°C

 

 

Comments are closed.